Де знайти якісні посилання для просування вашого сайту?

якісні посилання для просування вашого сайтуУ більшості випадків оптимізаторам необхідно нарощування якісної посилальної маси для просування в топ видачі пошукових систем. Придбати посилання можна на біржах посилань, але проблема у виборі трастових майданчиків, яких не так багато серед безлічі посилальних донорів. Великі біржі, такі як SAPE потребують ретельного аналізу, настроювання фільтрів та ручного відбору донорів для розміщення посилань. Нещодавно мені довелось натрапити на SEO-сервіс Rookee.ru в якому використовується ефективна система перевірки сайтів. Згідно більшості відгуків цей сервіс є найнадійнішим і містить в собі велику базу трастових донорів інтернету. Тут можна придбати самі працюючі посилання. Цей факт підтверджує і система перевірки якості сайтів CheckTrust.ru. Тепер ви зможете вивести просування вашого сайту на якісно новий рівень. Всі майданчики в сервісі Rookee (а це понад 98% всіх посилань у Рунеті та Юанеті!) пройшли через багаторівневу систему фільтрації. У результаті було сформовано вибірку з найнадійніших майданчиків, посилання з яких забезпечать вашому сайту безпечне та ефективне просування в епоху «Минусинска» та інших перешкод та санкцій збоку пошукових систем. Адже, як заявляли Яндекс і Google, пошукове просування шляхом ЯКІСНОГО збільшення посилальної маси не втратило актуальності. Нова технологія отримала назву «фільтр CheckTrust». Підключити його можна безпосередньо з інтерфейсу Rookee.ru.

Чому вам слід довіряти посиланням від Rookee?
Відбір майданчиків здійснюється в два етапи. На першому етапі донори посилань проходять багаторівневу фільтрацію по white-спискам сервісу Rookee – формується вибірка з якісних і робочих майданчиків. На другому етапі відібрані майданчики перевіряються алгоритмами сервісу CheckTrust.ru – за більш ніж 50-ма параметрами. Приклади параметрів, використовуваних при аналізі сайтів:

  • 1. Технічні параметри сайту
  • 2. Кількість проіндексованих сторінок
  • 3. Вік сайту
  • 4. Продажний вік сайту
  • 5. Посилальні фактори 6. Соціальні фактори Майданчики, що потрапили у фінальну вибірку, також проходять ручну модерацію (вибірково ).

І тільки після цього ці майданчики потрапляють користувачам Rookee у вигляді потенційних донорів для їхніх сайтів. Фільтр CheckTrust в сервісі Rookee дозволить отримати посилання, яким можуть довіряти не тільки SEO-фахівці, а й пошукові системи. Настав час переходити від кількості до якості!

Спробувати скористатись сервісом CheckTrust та Rookee

Більш докладний опис фільтра CheckTrust ви можете знайти в блозі Rookee.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*