Як не сваритися з рідними за новорічним столом

Як не сваритися з рідними за новорічним столомКоли за святковим столом збираються близькі і друзі, хочеться уникнути можливих сварок і непорозумінь, щоб зустріч Нового року 2 016 вдалася! Ці 5 простих правил допоможуть чудово відзначити Рік Вогняної Мавпи!

Відомо, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Тому щоб обійтися без сварок, скористайся цими правилами спілкування.

Правило перше 

Існує стародавній вислів: «Бог не дарма дав тобі два вуха і один рот». Це означає, що в компанії краще слухати, ніж говорити. По-перше, людям приємно, коли вони розповідають про себе. По-друге, чим менше ти говориш, тим менше про тебе знають.

Правило друге

Людям потрібна увага і прояв до них інтересу. Наприклад, мама починає розпитувати у гостей, чи вдався її пиріг або голубці тому, що просто хоче почути «дякую» або «ти така хозяюшка». Не забувай говорити компліменти. Наприклад, чоловікові, що він найкращий, батькам — за святковий стіл і придивились дітей.

Правило третє

Ніколи не критикуй свого партнера за столом. Навіть якщо він зробив щось не так, краще сказати йому це наодинці. Пам’ятай, що в колі людей ви єдине ціле, тому стоїте один за одного горою.

Правило четверте

Щоб не сваритися з рідними та друзями, абстрагуючись і не приймай близько до серця ті слова, які тобі неприємно чути. Не заводьте за святковим столом, відбувся жартом або проігнорує.
Наприклад, подруга натякнула, що вам пора зробити ремонт у квартирі. Можна відповісти, що на це просто немає часу: ви постійно … займаєтеся сексом, коли залишаєтесь наодинці.
Чи тітка помітила, що качка тобі не вдалася. Відповідай, що обов’язково дізнаєшся у неї секрети приготування страви після свят.

Правило п’яте

Не заводь розмову на ті теми, які розсварилися людей за столом. Це може бути політика, війна, економічна ситуація в країні. Вибери що-небудь нейтральне, наприклад, як вони планують провести січневі свята, які фільми будуть дивитися в ці вихідні, який захід вирішили відвідати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*