Здоров’я в офісі: як правильно сидіти за робочим столом

Здоров’я в офісі: як правильно сидіти за робочим столомОдна з найпоширеніших проблем зі здоров’ям у офісних співробітників — це біль в області шиї і плечей. Причина, як правило, криється в неправильному положенні за робочим столом.

Щоб уникнути проблем з хребтом, які виникають через сидячої роботи, слід дотримуватися нескладних правил для правильної і здорової постави.
Спина повинна бути рівною — це саме елементарне правило, але в теж час, як не дивно, саме рідко виконувався. Якщо спина схожа на букву S або ти сидиш за столом, притулившись до нього животом, то тиск на черевну порожнину забезпечено!

Також неправильне положення тіла зменшує надходження кисню, що незабаром неодмінно викличе головний біль і відчуття слабкості.
Зап’ястя правої руки має завжди повинно знаходитися на одному рівні з мишкою комп’ютера. Для дотримання цього правила придбай спеціальний килимок для мишки — з невеликою подушечкою для зап’ястя.

Проблема виникає через те, що при постійному згині кисті в області зап’ястя відбувається здавлювання серединного нерва. У результаті з’являється легке поколювання в пальцях, оніміння та біль у зап’ясті.

Ноги повинні знаходитися під гострим кутом відносно стільця. Домогтися правильного результату допоможе правильна висота стільця. Просто відрегулюй її! В якості опори для ніг використовуй, наприклад, тверду і невисоку коробку з-під взуття. А ще час від часу проводь своєрідну гімнастику, перекочуючи невелику каталку і тим самим масажуючи стопи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*