Новорічний декор: вибираємо вогненний колір на Новий рік 2016

Новорічний декор: вибираємо вогненний колір на Новий рік 2016Попереду рік вогненної мавпи! Тому вже зараз можна продумати новорічний декор з переважанням червоного кольору. На Новий рік 2016 можна задобрити вогненну мавпу, якщо вибрати посуд, скатертини, ялинкові іграшки і все інше, що становить новорічний декор, в червоному кольорі. Але при цьому бажано розбавити його золотавим і білим кольорами. Тоді ти уникнеш непотрібної насиченості виключно червоним.

Оригінальний декор на вулиці. Вікна та двері можна прикрасити вінками і гірляндами, при цьому вибравши тільки червоні іграшки і стрічки. Виглядає дуже красиво, строго, але при цьому святково!
У багатьох країнах світу на двері вішають ось такий новорічний вінок. Останнім часом і в Україні підтримують цю традицію. Як бачиш, елементи новорічного декору виконані в червоному кольорі. При цьому використовуються золоті нитки.

Відмінне поєднання червоного і білого! У багатьох сім’ях наряджають штучну ялинку. І ми підтримуємо цю ідею. Її точно не треба викидати в кінці новорічних свят. І ось така красуня однозначно прикрасить Новий рік 2016!

При сервіровці столу використовуй святкові елементи новорічного декору. На тарілку можна покласти невеликий подарунок у червоній коробочці.
Навіть якщо у тебе мало часу, можна прикрасити стіну декількома іграшками. Просто і зі смаком!

Якщо у тебе приватний будинок, то біля порога на санках можна створити ось таку красу. Усього кілька звичайних деталей, зате як красиво і незвично виглядає такий новорічний декор!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*