Основні методи заробітку в інтернеті

Основні методи заробітку в інтернетіБагато людей в силу різних причин: переїзд і тимчасова відсутність роботи, декретна відпустка, втрата працездатності через хворобу та ін., не мають можливості здійснювати звичайну трудову діяльність. Відсутність роботи веде до критичного стану бюджету, тому люди починають шукати альтернативний заробіток. Мабуть, єдиний варіант заробітку «не виходячи з дому», – це заробіток в інтернеті. Маючи інтернет і які-небудь навички можна заробити невеликі гроші щодня, а можна і досить великі, щоб утримувати сім’ю.

Наведемо основні варіанти заробітку через інтернет:

Найшвидший спосіб заробітку обіцяє співпрацю з інтернет-біржами. Менші вкладення і більший заробіток обіцяють бінарні аукціони. При цьому бінарні опціони в росії рейтинг яких можна подивитися на rating-broker.com, дозволяють вигідно працювати прямо з дому. При сумі мінімального вкладу менше 500, є можливість робити ставку на підвищення або пониження курсу валютних пар і через 1-180 хвилин, залежно від вибору користувача, в разі збігу, можна отримати до 80-90% до суми ставки. Ставки обіцяють від 30 рублів, багато брокери пропонують демосчета для тренування і розуміння суті роботи, пропонують навчання різним типам стратегій.

Більш серйозних вкладень капіталу вимагає торгівля на форекс. Тут заробіток відбувається на обміні валют і коливаннях курсів. Оскільки коливання курсів валют не настільки великі і прибуток ніколи не складе таких відсотків, як на бінарних опціонах, вкладати доведеться «круглі» суми. Тут брокери також пропонують навчання роботі з технічним аналізом і відстеженням макроекономічних і головних геополітичних новин. Маючи початкові кошти можна заробляти на інвестиційних проектах, які приносять 2-3% в день. Інвестувати можна як у нерухомість, так і в кредитні організації. Є сайти, що пропонують пасивний заробіток на видачі мікропозик, таке вкладання коштів може приносити близько 30% доходу на місяць.

Якщо ж грошей ніяких немає або не хочеться вкладати, а є навички, наприклад, програмування, креслення, малювання, написання зграєю, то завжди можна знайти сайти пропонують роботу такого роду фрілансерів. Можна писати відгуки, переписувати тексти, можна навіть заробляти на «лайок» у соціальних мережах і на різних сайтах, що займаються просуванням реклами. Багато зараз пропонується ігор з перекладом зароблених в грі віртуальних бонусів, золотих та ін. В реальні гроші. Такий спосіб підходить для охочих пограти. Головне в інтернет-заробіток – мати терпіння, працьовитість. У будь-якому зазначеному засобі необхіден час, швидко і відразу заробляти багато неможливо.

1 коментар до сторінки ″Основні методи заробітку в інтернеті

  1. На мою думку, Форекс – це чисте шахрайство. Або ж, що на ньому щось заробити, треба бути мега-везучим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*