Названі 2 кращих виду фітнесу від целюліту

Названі 2 кращих виду фітнесу від целюлітуФахівці, нарешті, назвали два кращі способу позбутися целюліту за допомогою фітнесу. Виявилося, що це стрибки на батуті та … банальна скакалка. Раніше в топ була аква-аеробіка. Чи не викреслюємо і її. На жаль, ні крем, ні дієта не здатні перемогти целюліт без додаткової фізичного навантаження. Важливо, щоб м’язи були в гарному тонусі: тоді накопичення жирових відкладень під шкірою відбуватимуться набагато повільніше.

Дуже важливо за допомогою занять прискорити обмін речовин, а також не забувай, що важливою умовою для позбавлення від целюліту є поліпшення кровообігу і прискорення ліфотока.
Фахівці стверджують, що скакалка і батут — два ідеальні способу позбавитися від неприємних горбків і прибрати целюліт без зайвих зусиль. Стрибки впливають на целюліт на ногах і на попі, а також нормалізують роботу серцево-судинної системи.

До речі, 10 хвилин стрибків на батуті можна прирівняти до півгодинної пробіжки. Батут дуже хороший для тих, у кого є проблеми з суглобами: він м’який і навантаження болючі місця знижується. Якщо ж у тебе немає зайвої ваги, хвороб суглобів або дегенеративних поразок хрящової тканини, можна брати в руки скакалку. Так ти позбудешся від целюліту в домашніх умовах. Так-так, улюблений нехай валяється в ліжку, а ти встань і пострибай. Це не так складно, як одягатися на пробіжку. Особливо, якщо пішов дощ.

Зверни увагу на вибір скакалки і техніку стрибків. Стрибаючи, тримай спину прямо, в строго фіксованому положенні. Лікті притисни до тіла. Під час стрибка обертай скакалку кистями і пружин ногами під час відриву від підлоги й приземлення.

Що стосується довжини твого тренажера, то при зростанні менш 152 см довжина скакалки повинна бути 210 см; при зростанні менш 176 см — 250 см; при зростанні менше 183 см — 280 см; при зростанні більше 183 см — 310 см.

Як, бачиш, прибрати целюліт цілком можливо. І все ж перед початком тренувань проконсультуйся з лікарем. Адже аква-аеробіка і степ теж добре допомагають: головне, щоб не було протипоказань за станом здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*