Кращі професії для ледарів

В сучасному світі досить мало трудоголіків, і повно ледарів. І якщо працевлаштування для перших, як правило, не представляє ніяких проблем, то останнім доводиться туго – дуже складно заробити на життя, не переймаючись. Виявляється, існує цілий ряд високооплачуваних професій, що не вимагають ні високої кваліфікації, ні великих зусиль. У цій статті ми розповімо про десять з них.

Професійний іноземець.
Якщо ви презентабельно виглядаєте, вмієте підтримати світську бесіду і навіть прикинутися важливою особистістю на офіційному заході, то можете сміливо претендувати на посаду професійного іноземця в Китаї. У цій країні присутність іноземних гостей надає будь-якому заходу особливий статус, так що ця професія досить популярна і платять за неї досить непогано: від $ 1000 до $ 1600 на тиждень. Крім харизми і зовнішнього вигляду для цієї роботи нічого не потрібно.

Професійний обіймальник.
Ця професія – справжня знахідка для того, хто обожнює ніжитися в ліжку цілий день безперервно, якщо звичайно, він / вона не проти розділити своє ложе з незнайомцем (в самому, втім, невинному сенсі цього слова). Цей бізнес зараз на зльоті – поки у світі існує тільки 16 подібних компаній. Так що, якщо ви хочете створити свою обнімальницьку компанію- зараз саме час. Залишається додати, що професійний обіймальник заробляє, в середньому, $ 80 в годину або $ 300 за ніч. Ніякої особливої ​​підготовки або ліцензування не потрібно – тільки готовність обійматися з абсолютно незнайомими людьми.

Вчитель англійської в Китаї.
Ще одна високооплачувана професія, яку в Китаї може отримати будь-яка людина, яка більш-менш стерпно говорить англійською мовою. У цій країні потреба у вчителях англійської неймовірно висока, а вимоги до претендентів – нижче плінтуса. Багато шкіл не цікавляться ні досвідом викладацької діяльності, ні наявністю спеціальної освіти. Так що будь-хто маючи незначні знання англійської мови може непогано заробляти, особливо не напружуючись. Педагоги-іноземці отримують в Китаї приблизно в три рази більше в порівнянні зі своїми висококваліфікованими місцевими колегами, в таких же самих школах.

Випробувач ліжка в готелі.
Це не професія, а солодкий сон! Причому в буквальному сенсі. Випробувачі постілей досить часто «працюють» в дорогих готелях, керівництво яких хоче переконатися, що їх гості зможуть добре відпочити і залишаться задоволені сервісом. Але іноді таких випробувачів наймають туристичні агентства, і тоді вони поселяються в готелях анонімно, проводять там ніч і потім звітують перед своїми роботодавцями, як їм спалося.

Дегустатор пива.
На цій роботі можна не тільки випивати, а й отримувати за це гроші. Правда, в цій справі вже потрібна певна кваліфікація. Необхідно бути в курсі тонкощів пивоваріння, вміти визначати унікальні відтінки смаку напою і знати достатнє число термінів, щоб описати свої відчуття. Зазвичай представників цієї професії навчають при пивоварних заводах.

Випробувач відеоігор.
Випробувачі відеоігор заробляють від $ 10 до $ 18 на годину, тобто, в середньому, близько 30 000 доларів на рік. У їх завдання входить знайти слабкі сторони гри і повідомити про всі гілках і проблемах.

Учасник експериментів з дослідження сну.
Ще один спосіб заробити уві сні. Різні медичні інститути постійно проводять дослідження, пов’язані зі сном і шукають людей, які погодилися б взяти в них участь. Зазвичай для кожного з експериментів запрошують людей певного віку або тих, хто веде певний спосіб життя. Учасники таких досліджень заробляють, в середньому, по $ 1000 в день.

Програміст.
Для цієї роботи деяка кваліфікація необхідна, але, як запевняють експерти, сама робота зовсім втомлива, добре оплачується, а працювати можна в піжамі і домашніх капцях. Білл Гейтс, наприклад, якось сказав, що вважає за краще наймати для виконання складної задачі в Microsoft ледачих програмістів, тому що вони «завжди знайдуть найпростіший спосіб для її виконання».

Статист в кіно.
Більшість статистів, яких ми бачимо в кінокадрах на задньому плані – це професійні актори, що прагнуть «великого прориву» в своїй кар’єрі. Однак є серед них і люди, які не тішать себе мріями про Оскара, а просто хочуть провести час в приємній компанії і заодно заробити. Статист отримує мінімум $ 100 на день. Однак якщо він є членом Гільдії кіноакторів, то йому не можуть заплатити менше $ 150 на день. Якщо знімальний день триває довше восьми годин, то статист отримує півтори чи дві ставки. А якщо під час зйомок використовується особисте майно статиста – одяг, автомобіль і т.д., то за це покладається додаткова надбавка до гонорару.

Спеціаліст з вигулу собак.
Ця робота пов’язана з певними фізичними навантаженнями, але не занадто нудними. Зайняті власники собак із задоволенням перекладають турботи про своїх улюбленців на чужі відповідальні плечі. Вигулюючи собаку, можна заробити до $ 50 на годину – все залежить від країни і від заможності господарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*