Які продукти шкідливі для зубів?

Які продукти шкідливі для зубівЯк відомо, при вживанні їжі мікрофлора, яка знаходиться у роті, активно розмножується і харчується тими ж корисними речовинами, що і організм в цілому. Бактерії активно вживають глюкозу, яка міститься в цукрі та інших солодких продуктах – відповідно, чим більше вживається їжі багатої на глюкозу, тим більше бактерій знаходиться в роті. Також варто відзначити, що продукти, які збагачені крохмалем, стають їжею для мікроорганізмів і стимулюють їх зростання.

Щоб зберегти цілісність зубів в першу чергу потрібно скоротити вживання продуктів, які містять велику кількість цукру. Люди, які сильно непокояться за своє здоров’я і стежать за ним, зазвичай знають, скільки і чого можна вжити, щоб не нашкодити своїм зубам. Активне зростання бактерій в цілому спостерігається при вживанні цукрового рафінаду – такий цукор міститься в кондитерських виробах, шоколаді, а також здобних виробах. Всі ці продукти сприяють виникненню карієсу, неприємного запаху з рота, а також зубного нальоту і каменю. Для усунення всіх цих небажаних наслідків однозначно доведеться звертатися за послугами до фахівця, наприклад, хороший дантист легко і швидко виправить ушкодження зубів як на початкових стадіях руйнування, так і на більш глибоких.

Також варто не забувати вживати в їжу тверді продукти, тому що, як показують дослідження, якщо зуби не навантажувати вони також сильно страждають і починають руйнуватися. Відсутність жувального навантаження привертає людину до формування неправильного прикусу. Однозначно відмовлятися від солодощів немає необхідності, просто варто знати міру в їх вживанні. Якщо ж не вдалося уникнути пошкодження зубів, то потрібно звернутися і записатися на прийом до лікаря-стоматолога.

Їжа, руйнує яка емаль? Існує довгий ряд продуктів харчування, які в своєму складі мають кислоту, що згубно позначається на емалі. Особливо сильно руйнують емаль газовані води, які в останні роки стали дуже популярні. Кислотність такого напою в ряді випадків досягає майже 3,0 одиниць за шкалою рН. Через частого вживання даного продукту зуби руйнуються в рекордно короткі терміни. Також небезпечні для зубів і фруктові соки, які містять велику кількість кислоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*