Бурштинова кислота для схуднення

Бурштинова кислотаКращі дієтологи світу десятиліттями намагаються створити універсальне і безпечний засіб для схуднення, яке однаково добре «працювало» б кардинально при різних вихідних складових. Тобто, щоб прийом був виправданий і для відносно товстих людей, які бажають скинути чотири-п’ять кілограм, і для тих, хто за довгі роки переїдання і стресів накопичив у десятки разів більше.

А все це час чудодійний рецепт для тонкої талії і підтягнутих ніг був зовсім поруч. Можна сказати, «ховався» в нашому організмі. «Хто це?», — ви задумаєтеся. Зустрічайте: загадкова, але вкрай ефективна бурштинова кислота!

Бурштин хороший не тільки в браслетах

Крім прикрас, з нього виготовляють корисну бурштинову кислоту. За смаком і зовнішнім характеристикам вона має багато спільного з лимонною кислотою: такий же білий порошок з характерним кислуватим смаком. А ось по впливу на тіло людини з янтарною кислотою не зрівняється жодна інша речовина.

Вона дивним чином «перебудовує» роботу всього організму, внаслідок чого налагоджується правильний обмін речовин, нівелюються наслідки стресів. Це сприяє природному схудненню, в ході якого організм не отримує «сигналів тривоги» про втрачені кілограми, і не починає накопичувати жирові відкладення з подвоєною силою.

Як діє бурштинова кислота:

Бере участь у внутрішньоклітинних реакціях, підвищуючи енергетичний обмін всього організму і сприяє зменшенню розмірів жирових клітин.
Знижує рівень холестерину. Прискорює кровотік, завдяки чому виводяться токсини, очищаються судини.
Позитивно впливає на роботу нирок і печінки, що забезпечує м’яке усунення набряків, виведення шлаків та інших відходів», які уповільнюють процес схуднення.
Посилює споживання клітинами кисню, який виступає головним окислювачем у процесі спалювання жирової тканини.
Прибирає почуття втоми, забезпечує швидке відновлення організму в період великих навантажень (наприклад, після активного тренування в спортзалі).
Регулює роботу підшлункової залози. Це допомагає стабілізувати вироблення інсуліну, а також знизити рівень глюкози, яка в разі свого надлишку перетворюється в жир.
Для людського організму янтарна кислота не є чимось чужорідним, так як він сам «вміє» її виробляти. Причому, виробляти досить багато – близько 200 грамів на добу. Саме стільки потрібно людині, щоб усі життєві цикли в організмі проходили без збоїв, а зайві вуглеводи не відкладалися на боках у вигляді некрасивою жирового прошарку.

Бурштинова кислота допомагає худнути

Здорова людина, яка стежить за своїм харчуванням і регулярно займається фізичними навантаженнями, не відчуває нестачі в янтарної кислоти: його організм обходиться тієї, яку сам виробляє. Однак в умовах постійних стресів і недосипів, нерегулярного харчування і практично повної відсутності нормальних фізичних навантажень, вироблення бурштинової кислоти скорочується. А організм починає моментально мстити: чарівним чином створювати зайві кілограми навіть з капустяного листя.

У таких випадках буде правильним ввести в раціон бурштинову кислоту у вигляді спеціальної біодобавки. Вона матиме позитивний вплив на метаболізм, «розганяючи» його до необхідного рівня, і прискорить процеси жіросжіганія, які організм припинив виконувати внаслідок нестачі основного «палива». А за умови дотримання мінімальних правил здорового харчування і хоча б періодичних фізичних навантажень, є всі шанси «запустити» за допомогою аптечної бурштинової кислоти вироблення власної. Отже, організм відновить здатність самостійно боротися із зайвими жировими накопиченнями.

Коли краще утриматися від прийому?

В аптеках бурштинову кислоту відпускають без рецепта, однак до її вживання все ж існують деякі протипоказання. Препарат не рекомендують приймати тим, хто хворіє на гіпертонію, ішемічну хворобу або глаукомою. Потужну тонізуючу дію кислоти може спровокувати скачки тиску, надмірно прискорити струм крові або викликати тахікардію. Виразка шлунка – ще одне суттєве протипоказання. Янтарна кислота підвищує кислотність шлункового соку, що може бути загрожує запаленням слизових і загостренням неприємного захворювання.

Природне походження бурштинової кислоти зводить нанівець ризик виникнення алергій. Проте в цілях обережності фахівці радять починати лікування з невеликих доз, і уважно спостерігати за реакцією організму. Якщо ніяких видимих проявів індивідуальної непереносимості не виникло протягом перших 24 годин – бурштинову кислоту можна сміливо вживати в терапевтичних дозах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*