Робот для миття вікон

Робот для миття віконСучасні технології не стоять на місці і тепер для того, щоб вимити вікно, стіни, стелю, стіл, дзеркало чи іншу глянсову поверхню, не потрібно занадто напружуватися. Досить довірити все роботизованому мийнику вікон, який на інтелектуальному рівні знайде всі забруднення і очистить будь-яку гладку поверхню. Робот оснащений спеціальним механізмом, який, створюючи повітряний вакуум, щільно утримує його на будь-якій горизонтальній поверхні, при цьому, не перешкоджаючи його вільному пересуванню і роботі.

Переваги робота для миття вікон
Іноді щоб вимити вікно або іншу поверхню може цілком вистачити праці людині, але існують випадки, коли це неможливо зробити самостійно. Вікна можуть бути або занадто великими, або розташовуватися на великій висоті без прямого доступу до них, що небезпечно падінням. Саме тому новий робот для миття вікон не тільки швидко і якісно виконає всю необхідну роботу, але й зробить прибирання комфортним і безпечним. Іншими достоїнствами, якими володіє робот-мийник вікон, є: його висока продуктивність, що дозволяє очищати від забруднень не менше 4 квадратних метрів в хвилину, енергоефективність та відмінне вбирання миючих головок з мікрофібри, які обертаються, що дозволяє йому відтерти і увібрати весь бруд, не залишивши неприємних плям.

Переваги
Варто зазначити, що даний робот володіє унікальною системою інтелектуального управління, що дозволяє йому виявити і видалити всі забруднення з будь-яких поверхонь. Головне, що потрібно враховувати на початку роботи – для досягнення кращого результату, не слід економити на рідині для чищення та серветках. Робот получає команди від людини за допомогою пульта дистанційного керування, проте його інтелектуальна система налаштована на мінімальний контакт. Все ж, при необхідності за допомогою пульта можна включити пристрій, самостійно налаштувати траєкторію його руху і зупинити його. Самостійно налаштована траєкторія руху пристрою корисна у випадку, якщо вікно знаходиться у важкодоступному місці і щоб зняти робота з очищеної поверхні необхідно докласти зусиль. Так чи інакше, при закінченні прибирання, робот автоматично вимикається без участі свого власника.

Робот для миття вікон

Пристрій живиться від встановленої у нього батареї, а на його корпусі є спеціальний дисплей, який інформує власника про його поточний стан. А при виникненні позаштатних ситуацій, робот інформує власника звуковими сигналами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*