Блогун – популярний сервіс для блогерів

На сьогоднішній день важко зустріти користувача Інтернету, який би не користувався блогами. Існуючий в Мережі сервіс “Блогун” сприяє розширенню можливостей блогерів не тільки писати пости, а й заробляти на цьому гроші.
Блогун - популярний сервіс для блогерів
Що таке Блогун
Веб-сервіс Блогун – це один з найбільших організаторів рекламних проектів, за допомогою якого можна розміщувати рекламу в блогах, соцмережах і спільнотах, закуповуючи її в масовому порядку і не домовляючись з кожним блогером окремо. Завдяки співпраці з системою рекламодавці економлять час на пошуки об’єкта для розміщення свого продукту, а блогери, в свою чергу, отримують додаткові доходи і вибирають собі саме ту рекламу, яка подобається їм найбільше.

Яку рекламу можна розміщувати в Блогуне
Сервіс дозволяє користувачам розміщувати такі продукти, як відео- та аудіо рекламу, картинки і текст, а також віджети і Flash. Також за допомогою системи можна проводити різні види рекламних кампаній: реалізовувати традиційну рекламу, здійснювати зв’язки з громадськістю, поширювати контент і виконувати зворотний зв’язок від споживачів. Налаштування, якими володіє Блогун, дозволяють виконувати таргетинг реклами максимально точно. У той же час VIP-клієнтів обслуговують персональні менеджери. Операції, що здійснюються в системі, абсолютно конфіденційні, а сервіс гарантує безпеку здійснюваних угод.

Блогун - популярний сервіс для блогерів

Як працювати
Співпрацювати з сервісом можуть ті, хто має свій сайт або блог. Ці суб’єкти повинні зареєструватися на сайті системи, знайти там рекламодавців і розмістити у себе їхні рекламні продукти. Необтяжливі стосунки з Блогуном переростуть в додатковий спосіб заробити гроші на розвиток свого сайту або на власні потреби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*