Как навчитись підтягуватися новачку?

Как навчитись підтягуватися новачкуПідтягування на турніку – є, мабуть, самим універсальним вправою, виконуваним під вагою тіла спортсмена. Користь від підтягувань дійсно безцінна, адже крім покращення фігури і збільшення м’язової сили, зміцнюються зв’язки, а це, у свою чергу, дозволяє підтримувати хребет спортсмена в здоровій формі.

Здавалося б, підтягуйся і твоє тіло буде змінюватися в кращий бік … Але не все так просто, так як питання підтягувань, напевно, саме важливе для будь-якого спортсмена-новачка, який прийшов в зал. Дійсно, навчитися підтягуватися нелегко і осилити цю вправу з перших же днів може далеко не кожен.

Тим не менш, існує кілька певних нюансів, які не всі знають, але від яких залежить як швидко ви зробите перші підтягування на турніку. Ось про ці тонкощі я б і хотів вам розповісти в сьогоднішній статті.

Насамперед варто розповісти про чудову техніку, яка називається «негативні повторення». Суть її в тому, що вам необхідно прийняти положення, нібито ви підтягнулися. Для зручності візьміть стілець, встаньте на нього і закріпитеся в положенні, коли підборіддя над турніком. Після цього починайте повільно опускатися і бажано робити це якомога повільніше.

Как навчитись підтягуватися новачку
Такими тренуваннями варто займатися до тих пір, доки ви не навчите своє тіло чинити опір силі тяжіння. Втім, не раджу робити за один підхід більше семи повторень.

Добра порада для тих, хто не вміє підтягуватися, є також робота з помічником, який встане позаду вас і в певний момент буде допомагати. Звичайно ж, не варто повністю сподіватися на вашого помічника – велика частина зусиль для виконання повторення вправи має лягати саме від вас.

Багатьох цікавить питання, як часто треба тренуватися? Для відновлення ваших м’язів оптимальним графіком будемо вважати два-три тренування на тиждень, але якщо ви будете відчувати сильний біль у м’язах, то краще взяти тижневу перерву і добре відпочити.

Ну, а що робити тим, хто може підтягнутися, припустимо, 5 разів і при цьому на більше на даний момент не здатний? У цьому випадку я б радив також практикувати вже наведені вище «негативні повторення». Робіть за тренування три підходи і згодом ви відчуєте прогрес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*