У веб-версію Instagram додали пошук

Розробники Instagram додали пошуковий функціонал в веб-версію сервісу. Тепер користувачі можуть шукати хештеги, профілі і місця на сайті instagram.com.

Instagram

«Незважаючи на те, що Instagram.com був створений як доповнення до мобільних додатків, впровадження пошукового функціоналу – це важливе нововведення», – зазначив прес-секретар компанії.

Крім додавання звичайного пошуку, розробники Instagram також створили цільові сторінки для геотегов і хештегов. Користувачі також зможуть бачити деякі з найбільш популярних постів під час пошуку місць або хештегов.

У веб-версію Instagram додали пошук

Оскільки кількість вбудованого на сторонніх інтернет-ресурсах контента Instagram росте, нововведення також важливо для тих користувачів, які перенаправляються на сайт. За даними компанії, вбудований на сторонніх сайтах контент генерує близько 5,3 млрд показів для Instagram.

Нагадаємо, що минулого місяця Instagram оновив програми для iOS і Android до версії 7.0. Серед основних нововведень – перероблений розділ Explore і поліпшених пошук по фотографіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*