CES 2014: відеоокуляри нового покоління Avegant Glyph

На виставці електроніки CES 2014, яка з 7 по 10 січня пройшла в Лас-Вегасі (Невада, США), демонструвалися відеоокуляри нового покоління Avegant Glyph, суміщені з якісними навушниками.

Відеоокуляри Avegant GlyphВідеоокуляри Avegant Glyph (тут і нижче зображення розробника).

Особливість пристрою Avegant Glyph в тому, що в ньому відсутні… дисплеї.

За допомогою масиву мікродзеркал зображення проектується безпосередньо на сітківку очей – незалежно для лівого і правого. В результаті виходить «дуже яскрава і чітка картинка».

Відеоокуляри Avegant Glyph

Судячи з попередніх відгуків, Avegant Glyph забезпечує куди більш високу якість зображення, ніж будь-які існуючі пристрої. Частота оновлення дорівнює 120 Гц; при цьому за розміром картинка еквівалентна зображенню на 80-дюймовому екрані, що переглядається з відстані в 2,4 м.

Відеоокуляри Avegant GlyphКут огляду по горизонталі в поточної версії складає 45 градусів; в перспективі цей показник «буде покращено». Метод проектування зображення не сітківку вимагає точного розташування оптичних елементів по відношенню до ока і фокусування.

відеоокуляри нового покоління Avegant Glyph

Ці проблеми вирішені за рахунок особливої конструкції очок і застосування високоякісних оптичних елементів з незалежним підстроюванням.

відеоокуляри нового покоління Avegant Glyph

22 січня стартувала Kickstarter-кампанія зі збору коштів на виробництво очок. Замовити новинку можна буде за орієнтовною ціною в 500 доларів. Поставки, швидше за все, почнуться ближче до середини 2014 року.

Підготовлено за матеріалами Gizmag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*