Sphero 2.0: робо куля з керуванням за допомогою смартфона

Близько трьох років тому компанія Orbotix випустила роботизовану іграшку Sphero. Ця невелика куля, що управляється за допомогою мобільного додатку для смартфона або планшета, настільки припала до душі дітям, та й дорослим, що розробники вирішили випустили нову версію гаджета.

Пристрій названо Sphero 2.0.

Sphero 2.0

Роботизована куля Sphero 2.0 (зображення виробника).

Зовні робокуля другого покоління майже не відрізняється від попередника: гладенька глянсова поверхня, логотип виробника, ніяких зовнішніх актуаторов… І дійсно, основних змін зазнали електроніка і програмне забезпечення.

Насамперед робот став набагато швидшим. Тепер завдяки вдосконаленому внутрішньому мотору він здатний котитися зі швидкістю 2 м/с, що рівно вдвічі швидше в порівнянні з оригінальною версією. Стала яскравішою внутрішня багатобарвна підсвітка, виконана на світлодіодах.

Sphero 2.0

Користувач за допомогою мобільного додатку може обрати будь-який колір і інтенсивність світіння, що особливо ефектно виглядає в темряві. Управління Sphero 2.0 здійснюється за допомогою бездротового зв’язку Bluetooth. Супутній додаток розроблено для операційних систем Android і iOS.

Sphero 2.0

Розігнавши робошар, його можна змусити стрибати з міні-трамплінів або перелітати через невеликі заглиблення. Більш того, герметичний корпус дозволяє використовувати пристрій у воді.
Для новинки передбачений спеціальний амортизуючий чохол, завдяки якому поліпшується стрибучість і зчеплення з поверхнею.

Sphero 2.0

Серйозним доопрацюванням піддалося програмне забезпечення, яке тепер забезпечує більш точне керування. Стороннім розробникам доступний відкритий програмний інтерфейс (API), який дозволяє створювати різні інтерактивні програми та ігри, що використовують функціонал робокулі.

Вартість Sphero 2.0 приблизно $130. Модель попереднього покоління можна придбати за $110.

Підготовлено за матеріалами IEEE Spectrum

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*