На рекламній хвилі

Ми живемо в мінливому світі. Багато подій, які займають розум і серця людей сьогодні, ще вчора передбачити було неможливо. А завтра їх актуальність вже впаде, і на їх місце прийдуть зовсім інші події і теми. Тому бренди сьогодні повинні блискавично реагувати на події, щоб мати можливість говорити зі своїми споживачами на гарячі теми. Можливо, пам’ятаєте, що цієї весни в Європі розгорівся скандал через кінське м’ясо, що потрапило в яловичий фарш і напівфабрикати. Тема стрімко завоювала центральні смуги в ЗМІ і стала однією з найбільш обговорюваних серед населення.
Служба прокату авто sixt блискавично зреагувала:

sixt - pferdelasagneДешевше стільки коней ви отримаєте тільки в лазаньї!

Гумор, сміливість у висловлюваннях і дуже актуальні теми – це взагалі візитна картка sixt. Цією ж весни, коли тема виходу Греції з Єврозони обговорювалася повсюдно, sixt запустила ось таку кампанію:

sixtsixt: Дорогі греки, ми знову приймаємо драхми до оплати!

Трохи простіше реагувати на події в реальному часі в інтернеті та соціальних мережах. У штатах, наприклад, центральна медійна подія року – Кубок з американського футболу (Суперкубок).
Багато брендів заздалегідь планують свої кампанії і способи показати своє вміння спілкуватися на найактуальніші теми. Але як тільки щось виходить за рамки плану, тут і приходить вміння насправді блискавично і дотепно реагувати.

Цього року під час фіналу Суперкубку на стадіоні частково погасли щогли освітлення. Гра була перервана, поки неполадки не усунули. Багато брендів спробували блискавично відреагувати на події, але краще за всіх це вдалося duracell:

duracell-superbowl-lights-facebookduracell: Ех, якби duracell забезпечував світло…

Результат – 40 тисяч “лайків” протягом декількох годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*