Smart Mug: посуд теж «розумнішає»

У Kickstarter йде збір коштів на випуск оригінального предмета для сервірування столу – «розумної» кружки Smart Mug, яка підкаже оптимальний час для вживання свого вмісту.

Smart Mug: посуд теж «розумнішає»
Особливість новинки в тому, що вона оснащена вбудованою індикацією поточної температури напою/рідини. На бічній стінці є дві шкали – в градусах Фаренгейта і Цельсія.

Всього є шість відміток; за шкалою Цельсія це 50, 55, 60, 65, 75 і 95 градусів. Кожному значенню відповідає світлодіодний індикатор – червоний для високих температур, при яких є ризик отримати опік ротової порожнини, і зелений для всіх інших.

Smart Mug: посуд теж «розумнішає»

Цікаво, що Smart Mug не потребує ні змінного елементу живлення, ні підключення до електричної мережі. Енергія, необхідна для роботи керуючої схеми і блоку індикації, виробляється вбудованим термоелектрогенератором.

Жоден з електронних елементів кружки не має прямого контакту з вмістом, це гарантує безпеку і довговічність виробу. Розробник стверджує, що розрахунковий термін служби Smart Mug перевищує 10 років; приладу не страшні навіть посудомийні машини.

Smart Mug: посуд теж «розумнішає»

На стінці Smart Mug також є позначення для оптимальної температури чаю і кави: в першому випадку це 65 градусів , у другому – 60. Індикація динамічно змінюється в міру охолодження напою.

Розробники підкреслюють, що дно кружки завжди залишається холодним. Тому можна не боятися, що вона зіпсує дороге покриття журнального столика.

Але нажаль, поставки планується організувати в березні 2014 року,а була б така кружка класним подарунком на новорічні свята, не вважаєте?

Підготовлено за матеріалами Kickstarter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*