Facebook: які типи друзів дратують найбільше

Нам важко уявити своє життя без віртуальних друзів, які населяють соціальні мережі, пишуть гнівні пости, лайкають наші фотографії і залишають під ними дотепні коментарі. Ці ж люди нестерпно дратують своєю безглуздістю, неписьменністю і тим, як нетактовно вони лізуть у наше особисте життя.

Facebook like френдстрічка
Які типи друзів дратують найбільше

1. Матінка
Дівчина, яка завагітніла на останньому курсі інституту або відразу після його закінчення. Фотографує маленьку зморщену грудочку, загорнуту в запрані ганчірки, і називає його своїм малятком. Про себе і дитину пише «ми» у множині («Нам зовсім не подобається нове дитяче харчування! Випльовуємо прямо на сорочечку. Хтось може порадити хороше дитяче харчування?”). Дякує Всевишньому і долі за те, що «подарували це маленьке диво». Безмірно розчулює інших молодих батьків і засмучує колишніх однокурсниць, які стали стервозними кар’єристками.

2. Громадянин
Випускник журфаку КНУ або КіМУ з активною громадянською позицією, яка склалася під впливом буремно налаштованих викладачів. З тих пір довгі роки плекав своє словоблуддя, вираховуючи, які записи збирають найбільше лайків. Тепер розгорнуто висловлює свою думку з приводу всіх обговорюваних подій, але ніколи не переходить до активних дій.

3. Інтелектуал
Успішний молодий інтелектуал, який принципово не скаже жодного простого, зрозумілого слова. Вченим (більшість з яких панічно бояться соціальних мереж) насправді не являється: нейролінгвістика /антропологія /кінознавство /сучасне мистецтво для нього хобі, якому він присвячує час, вільний від дизайну, програмування або банківського обліку. Про більшу частину того, що постить в «Фейсбук», дізнався нещодавно з англомовних книг в яскравих обкладинках.

4. Арткритошний
Чи то ця людина недавно відкрила для себе іміджборди та пабліки з мемамі, чи то вона вважає, що, поширення баянів розвеселить весь інтернет. Можливо, у неї просто бракує мізків, щоб добути настільки дорогі лайки іншим способом. У «ВКонтакте» така діяльність є нормою, але у світі «Фейсбуку» Арткритошний просто створює шум, який друзі намагаються ігнорувати. Тільки зовсім дрімучі люди будуть лайкати його крадені прикольчики.

5. Твіттер – блогер
Швидко реагує на порядок денний, коли він є, і смертельно нудьгуює на вихідних блогер, про життя якого можна дізнатися все завдяки його Твіттеру. Незважаючи на те, що автоматичні репости з твіттера іноді приховуються, все одно є великий шанс, що одного разу ви відкриєте свою стрічку, а вона складатиметься з 16 новин від вашого друга – твіттериста, які вийшли за останню годину. А ще він настільки ледачий, що навіть не покращує якість маленького фото з ​​твіттера, коли ставить його в профіль Фейсбук.

6. Борець
У боротьбі за свої і чужі права немає нічого поганого, та й толерантність – це прекрасно. Якщо не писати про це по три рази на годину. Друзі Борця одночасно зляться на його істеричність і бажання випендритися і відчувають почуття провини за те, що вони самі недостатньо терпимі і свідомі.

7. Модель
Модель нагадує, що зовнішність – це все. Вона не просто фотогенічна, а навіть навпаки – може бути, нарочито нефотогенічна, але вона заробляє тим, що її фотографують, і з’являється на подіумі в одязі, який ви ніколи не зможете собі дозволити (те, що після показу Модель його здає, зовсім неважливо ). Її акаунт при цьому випромінюють радість і безтурботність.

8. Спортсмен
Ідеальна людина. Можливо, навіть надлюдина. Тільки здорове харчування. Спортзал чотири рази на день, по вихідних – пробіжки. Постійно ділиться якимись рецептами приготування кисневих коктейлів та іншої чортівні. Улюблені меми – про жирних.

9. Мрійник
Захоплений детоксом, йогою або капоейрою. Найчастіше викладає фотографії себе з нових фотосесій і фотографії кросівок, які хоче купити. До цього вже займався вивченням різних мов, намагався малювати і шити – підписаний на безліч груп. Намагається їздити на ровері на роботу – сам виїзд трапляється один раз на сезон, після чого Мрійник без найменших докорів сумління називає себе затятим велосипедистом. Сам велосипед випросив на день народження. Скуповує спортивні гаджети – браслети, крокоміри, додатки, розумні кросівки. Основний контент його стрічки – мотивуючі цитати на псевдоестетичних картинках. Посилено приховує свою залежність від покупок.

10. Вискочка
Сам часто пише нудні статуси про своє безглузде життя і про свої безглузді переживання. То він прийшов додому, погодував кота (до речі, ось він лежить на дивані), то приготував пиріг (до речі, ось він стоїть у духовці), то він не може заснути і слухає музику (до речі, ось він трек на YouTube). Ця людина лайкає незлічену кількість сторінок про флористику, фотографію, стартапи, котів, кулінарію, рекламу, і всі ці лайки відображаються у вашій стрічці. Він завжди пише вам коментарі до всіх постів – коментарі завжди не в тему і нерідко бувають просто набором слів або вигуками на кшталт: «Офигеть!», «Бл # # #!», «АААА!», «< 3».

11. Популярний
Множить дрібнобуржуазні невиразні пости особистого характеру. Кожне друге повідомлення – перепост із запрошенням на чергову п’янку в нібито модний клуб, де обов’язково ставить музику хтось із знайомих. Любить публікувати скріншоти з особистого листування або збігу у стрічці, які здалися смішними. Проблема одна – у цієї людини неймовірно багато друзів, і вони її за щось дуже люблять. Будь-яка фоточка, мем або статус про шкарпетки зберуть в два рази більше лайків, ніж ваш опус про те, чому ви голосуєте за Арсенія або чому треба обов’язково врятувати чотирирічного Іванка.

12. Самотній
Зазвичай це трапляється так: живеш – живеш спокійним життям, і тут з’являється він – самотній далекий родич або приятель. Вас начебто нічого не пов’язує, але є якесь дивне відчуття соціальної відповідальності. Ви розумієте, що ось він, старший або, навпаки, молодший за всіх ваших друзів, в «Фейсбуці» у нього в загальній складності знайшлося всього п’ять знайомих, і тепер ви саме та людина, яка повинна лайкати і коментувати кожен його пук. Якщо не ви, то хто?

13. Клаббер
Рідко щось постить, оскільки постійно зайнятий – або підготовкою до тусовки, або власне тусовкою. Найчастіше про його існування ми дізнаємося по черговій позначці на фотографії – він в оточенні гарненьких людей з порожніми очима, все, що змінюється, – коктейль і наряд.

14. Троль
Вони вважають, що говорять правду, а весь інший світ бреше. Що вони циніки і філософи і дивляться неприємній правді прямо в обличчя. Насправді їм просто подобається провокувати навколишніх начебто жорсткими постами. У реальному житті вони, швидше за все, бояться виду крові і соромляться жартувати про голокост: але в Мережі вони царі нічних кошмарів і підносяться над іншими жалюгідними нікчемами.

15. Музикант-невдаха
У розділі “Про себе” стоїть відмітка, що він лідер якоїсь там групи. «Лідер групи» звучить серйозно. Фотографії завжди поганої якості, з концертів з невеликих клубів. Лідер групи раз на місяць постить статус «У цей четвер граємо в клубі»! У Музиканта-невдахи завжди багато перепостів нових релізів інших музикантів і, звичайно ж, своїх власних. Найстрашніше – відеозаписи репетицій, зроблені на дешевий смартфон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*