Text Anywhere: текстові повідомлення з будь-якої точки планети

Сучасне життя неможливо уявити без мобільного зв’язку. Ми постійно розмовляємо з кимось по телефону, обмінюємося СМС, електронними листами.

Все це настільки звично у містах та їх околицях, що, опинившись там, де немає сигналу мережі, можна просто розгубитися, чи навіть загубитися, залишившись без будь-яких засобів зв’язку з цивілізацією. З якою тоді ніжністю згадуються “интернет провайдеры на подоле“…

Але ви, будь ласка, не панікуйте, на допомогу в цій критичній ситуації прийде компактний пристрій Text Anywhere.

Text Anywhere
Пристрій зв’язку Text Anywhere (тут і нижче зображення виробника).

Гаджет, який представляє собою невелику коробочку, дозволяє відсилати текстові повідомлення й електронні листи без вкладень навіть у тому випадку, якщо немає зв’язку з мережею. Обмін даними здійснюється через глобальну мережу супутникової телефонії Iridium. І ось як це диво працює.

Спочатку необхідно встановити з’єднання між Text Anywhere та наявним комп’ютерним пристроєм за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Підтримується робота з персональними комп’ютерами, планшетами та смартфонами. Система використовує спеціалізований додаток для браузера, за допомогою якого можна складати текстові повідомлення довжиною до 160 символів або невеликі електронні листи.

Після набору потрібного тексту і вказівки одержувача досить натиснути кнопку доставки. Система працює і у зворотний бік, тобто можна отримувати вхідні повідомлення.

Платформа Text Anywhere забезпечує навіть деякі соціальні функції, зокрема дозволяє ділитися інформацією про поточне місцезнаходження. При цьому вона призначена насамперед для звичайного спілкування, оскільки не має прив’язки до будь-якої служби порятунку.

Розміри пристрою становлять 100 × 100 × 40 мм, вага – 200 г. Живлення забезпечують чотири АА- батарейки або акумулятора.

Text AnywhereКрім того, за допомогою адаптера, який також входить в комплект, гаджет може бути підключений до гнізда прикурювача в автомобілі.

На відміну від інших схожих систем, Text Anywhere не вимагає цілорічної або багатомісячної підписки. Пакет на один місяць, який коштує $ 30, передбачає можливість відправки 100 текстових повідомлень. Тобто вартість кожного з них дорівнює приблизно 27 центам.

Правда, необхідна разова активація пристрою, за яку доведеться віддати $ 35. Сам прилад оцінений в $ 400.

Підготовлено за матеріалами Gizmag.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*