SPLIT – новий погляд на музичний плеєр

На сайті Kickstarter розпочато збір коштів на виробництво дуже незвичайного продукту – бездротових навушників-вкладишів SPLIT з вбудованим музичним плеєром. “Головні телефони” з інтегрованою пам’яттю і можливістю відтворення музики – давно для нас не новизна. Але SPLIT явно виділяється на їх фоні. І ось чому.

Плеєр-навушники SPLIT
Плеєр-навушники SPLIT

Кожен з навушників в SPLIT-парі являє собою незалежний плеєр і відтворює один канал аудіозапису. Пристрої оснащені 32-бітним процесором ARM Cortex M3 і власним підсилювачем. У момент переходу до іншої композиції або при зміні рівня гучності навушники синхронізуються один з одним, посилаючи короткий радіоімпульс. Бездротовий зв’язок Bluetooth або Wi-Fi тут не використовується. Об’єм інтегрованої пам’яті поточної версії невеликий – до 256 Мб для кожного з навушників.

Плеєр - навушники SPLIT (тут і нижче зображення розробника).
Плеєр – навушники SPLIT (тут і нижче зображення розробника).

Але цього вистачить для зберігання двох-трьох десятків улюблених пісень. Для завантаження композицій необхідно використовувати програмне забезпечення Track Upload Manager, яке розділяє аудіопотік для відтворення в лівому і правому тракті. Цей додаток також дозволяє встановити налаштування еквалайзера і рівень гучності. Підтримується робота з файлами в форматах MP3, AAC і WAV. Для початку прослуховування музики досить розчепити навушники. Розробники реалізували дуже цікаву систему управління.

Завдяки високоточному вбудованому акселерометру користувач може віддавати команди за допомогою постукувань зубами: одне незначне зіткнення щелеп призведе до перемикання треку, два – до послідовної зміни рівня гучності.

SPLIT

Цей функціонал можна заблокувати, доторкнувшись до правого навушника. Максимальная вихідна потужність складає 20 мВт на канал. Діапазон відтворюваних частот – від 20 до 20 000 Гц, співвідношення сигнал / шум – 100 дБ. Заряду акумуляторів, як стверджує виробник, вистачить на чотири години прослуховування музики.

У поточної версії для підзарядки і обміну даними з комп’ютером застосовуються різні кабелі, але комерційний варіант продукту буде використовувати лише один шнур. Планується випуск різнокольорових моделей. Головними перевагами SPLIT розробники називають невеликі розміри, а також відсутність будь-яких проводів і необхідності у використанні зв’язку Bluetooth або Wi – Fi.

Для організації виробництва навушників автори проекту розраховують зібрати досить велику суму – $ 435 тис. Зараз залучено близько $ 6700, але до закінчення краудфандінг – кампанії залишається майже місяць. Віддавши $ 155 або більше, можна розраховувати на отримання новинки після початку масового випуску.

Підготовлено за матеріалами Kickstarter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*