3 помилки маркетингу у Facebook

Маркетинг у Facebook виглядає просто, але насправді, все набагато складніше, ніж здається.

Не достатньо працювати лише на збільшення кількості підписаних. “Залучення аудиторії” не сплатить всі рахунки .

Якщо ви хочете, щоб маркетинг у Facebook був корисний для вашої компанії, тоді потрібно будь-яким способом з’ясувати, що збільшує пошук, залучення, поширення, і досягти поставлених цілей, – і все це комплексно і одночасно.

Це можливо, але зовсім нелегко (особливо якщо є обмеження в часі і грошах). Все, що ви робите – щоденні дії та зміни, – необхідно об’єднати для кращого результату.

А також потрібно навчитися не допускати цих 3-х помилок:

Помилка 1. Залежність від “близького оточення”.

Одна з найголовніших переваг соціальних медіа – можливість взаємодіяти з аудиторією в будь-який час, але і тут можна помилитися…

Все тому, що багато компаній залучають тільки своє безпосередньо “близьке оточення”: друзів, родичів, існуючих споживачів і клієнтів. Але це, як правило, ні до чого не призводить.

Не існує єдиного надійного способу опинитися на вершині і залучити більшу кількість фанів на Facebook. Проблема в тому, що з часом люди почнуть відписуватись від вас.

Ось де момент, коли “новизна для передплатника” вступає в гру, тому що, чим довше користувачі знаходяться у вашому списку або на сторінці Facebook, тим менше уваги вони будуть їй приділяти.

Найкращий спосіб підняти відвідуваність сторінки Facebook – створювати надійні кампанії, які ви зможете стабільно і часто проводити. Безумовно, з ваших друзів і родичів набереться чоловік 100, але як ви збираєтеся отримати 1 000? 10 000?

Помилка 2. Говорити про особливості, а не переваги та прибутки.

Створення оновлень контенту для соціальних медіа виглядає легко зі сторони. Але насправді, це величезна кількість думок і стратегій в кожних 140 символах.

Кожен оновлений статус у Facebook повинен привертати увагу, поліпшувати залучення і закликати людей до дії. Його потрібно заздалегідь продумати і скоординувати згідно ваших кампаній або оновлень.

Найпростіше пояснення, чому ніхто не підписується на ваші оновлення – це те, що всім начхати.

Користувачі не думають про вашу компанію. Вони думаю тільки про те, що самі можуть з цього мати.

Перегляньте 20 ваших останніх постів на Facebook. Вони про проблеми або питаннях, які хвилюють читачів? Або вони про вашу компанію та продукти?

Замість того, щоб бубоніти про речі, які нікому не цікаві, спробуйте зрозуміти, що насправді хвилює ваших споживачів. Говоріть про результати, про користь ваших товарів, а не про самі товари.

Помилка 3. Поєднання цілей і тактики.

Аналіз маркетингу в Facebook необхідний для поліпшення впізнаваності, поліпшення сервісів для клієнтів, для здійснення покупок або пожертвувань.

У вас має бути максимум один/два пріоритети на певний період часу, і всі ваші щоденні зусилля повинні бути спрямовані саме на них. Але часто зустрічається помітна невідповідність між тим, що ми хочемо і що можливо можемо отримати.

Наприклад, багато хто говорить, що хоче отримувати прямий дохід з Facebook, але у небагатьох це спрацьовує. Користувачі ніколи не купуватимуть на Facebook, якщо немає впізнаваності бренду, торгового циклу, і ви не надаєте поважної причини купити прямо зараз, а не на іншому каналі.

В іншому випадку, найкраще на що ви можете сподіватися – це створення контактно – генеруючого контенту, такого як вебінари і інструкції, замість прямого просування ваших товарів. Ви витратите більше часу на збільшення впізнаваності і залучення клієнтів. І ваші щоденні оновлення перейдуть з транзакційної форми в навчальну. У вас залишається колишня мета. Але об’єкт і стратегія – кардинально змінюються.

Тому що найшвидший спосіб поліпшити ваш маркетинг – це почати мислити як споживачі, а далі вже вибудовувати щоденну тактику згідно їх мотивів та поведінки.

Brad Smith. 3 Facebook Marketing Mistakes that Kill Results.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*