littleBits: модульний конструктор для створення цифрових пристроїв

Компанія littlebits розпочала продаж нових однойменних наборів, які дозволяють без особливих знань і вмінь в області електроніки та приладобудування створювати різні цифрові пристрої та оригінальні іграшки.

Електронний конструктор littlebits
Електронний конструктор littlebits (тут і нижче зображення виробника).

littlebits являє собою комплект уніфікованих блоків , кожен з яких виконує певні функції. Зараз асортимент littlebits налічує кілька десятків модулів, у тому числі перемикачі, світлодіодні індикатори, різноманітні датчики, вібромотор, реостати, елементи ланцюгів живлення тощо. Кожен блок має магнітне кріплення, що спрощує їх з’єднання один з одним і позбавляє від необхідності застосовувати гвинти і монтажний інструмент.

littlebits base kit
Стандартний комплект littlebits base kit пропонується за $99.

Він включає 10 елементів, у тому числі електромотор, зумер, датчик освітленості, реостат, кнопку увімкнення/вимкнення, пару сполучних проводів і світлодіодний індикатор.
Виробник підкреслює, що цього набору достатньо для створення найпростіших електронних пристроїв. Більш вимогливі і досвідчені «самоделкіни» можуть придбати комплекти littlebits premium kit за $149 і deluxe kit за $199.

Для зручності використання деталі мають різні кольорові маркування. Конструктор littlebits підходить для створення незвичайних іграшок на зразок акули з можливістю артикуляції або кросівок з підсвічуванням, що реагують на звуки. Серед інших оригінальних розробок названі електронна дудка з функцією надування мильних бульбашок і різні роботизовані вихованці.

littlebits
Асортимент littlebits – блоків «постійно розширюється».

Наприклад, зараз компанія працює над модулями з підтримкою різних бездротових функцій. Стандартні модулі можна комбінувати не тільки один з одним, але і з матеріалами, використовуваними в повсякденному побуті, – картоном, пластиком, деревом і ін. Зрозуміло, основною цільовою аудиторією конструктора littlebits є діти. Хоча і деякі дорослі не проти поекспериментувати зі створенням оригінальних гаджетів…

Підготовлено за матеріалами gizmag.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*