11 кроків до створення притягаючої інфографіки

Інформаційні графіки виділяються в морі тексту. Iнфографіки обєднують інформацію, щоб зробити її формат легшим для розуміння і запам’ятовування. Саме тому, інфографіка – вид контент-маркетингу, як магніт для соціальних медіа-акцій.

Чому інфографіка – важлива частина контент-маркетингу?

Тут є п’ять причин включення інфографіки у стратегію контент-маркетингу.

1. Інфографіка – приваблива для читачів. Це особливо зручно для користувачів, які сприймають інформацію візуально.

2. Інфографіка супроводжує складні ідеї. Графіки такого типу спрощують складну інформацію для розуміння ширшою аудиторією.

3. Інфографіки залучають соціальні медіа-акції.

4. Інфографіка створює зв’язки із закордонними організаціями, щоб підтримувати пошукову оптимізацію. Дозволяючи ЗМІ використовувати Вашу інфографіку, ви залучаєте спонсорів і зміцнюєте вже існуючі зв’язки.

5. Iнфографіка об’єднує Вашу марку. Не обмежуючись кольором, книгодрукуванням і образністю, Ви можете об’єднати свій бренд в інфографіку.

11 кроків до створення притягаючої інфографіки

11 Кроків до Створення Притягаючої Інфографіки

Інфографіка робить складні ідеї легкими для розуміння, але як окремі частини інформаційного вмісту, вони вимагають напрацювання. Далі пропонується одинадцять кроків, які дадуть Вам можливість створити неповторну інфографіку, щоб додати до Вашої маркетингової стратегії.

1. Визначте, якою буде тема Вашої інфографіки. Ваша мета полягає в розробці завжди актуальної частини, яка буде ядром Вашої інформаційної пропозиції.

Дієвий маркетинговий хід: Розгляньте, як інформаційні графіки можуть бути розширені і/або повторно використані в інших видах контенту. Це може бути інформація про нерухомість чи проект із DeviantArt.

2. Знайте аудиторію своєї інфографіки. Дайте відповідь на запитання:: хто буде зацікавлений в цій інформації? Що вони шукають? Це, охоплює сегмент чи всю цільову аудиторію?

Дієвий маркетинговий хід: подайте інформацію таким чином, щоб це мало сенс для Вашого потенційного клієнта.

3. Розкажіть свою історію наочно. Опишіть, як Ви будете розповідати свою історію, візуально супроводжуючи. Нарешті, думайте з точки зору потоків Вашої інформації від максимального до найнижчого в інфографіці.

Дієвий маркетинговий хід: переконайтеся, що кожен розділ вашого інфографіку робить свій внесок у загальну сюжетну лінію.

4. Поділіться даними. У центрі вашого інфографіку повинна бути якісна інформація.

Дієвий маркетинговий хід: документуйте свої джерела таким чином, щоб читачі могли сказати, звідки надійшли дані і який рівень якості вони мають.

5. Виключайте будь-який натяк на сприяння. Подібно до інших форм контент-маркетингу, Ваші інфографіки не повинні містити жодних натяків на спонсорство.

Дієвий маркетинговий хід: забезпечте доступ до корисної інформації про продукт і порівняння, які Ваша аудиторія шукає.

6. Візуалізація даних (DataViz). Продумайте зображення, ілюстрації. Намагайтесь звести до мінімуму кількість тексту.

Дієвий маркетинговий хід: використовуйте графіки, але не фантастичного і екстравагантного типу.

7. Використовуйте колір і зображення для підвищення ефекту і збільшення результативності, але якомога доцільніше. Не перенапружуйте читачів багатьма кольорами або їдкими відтінками, як, наприклад, неоновий малиновий, помаранчевийабо зелений.

Дієвий маркетинговий хід: виберіть обмежену кольорову гамму. Так значно приємніше і не настільки велике навантаження на зір.

8. Забезпечте умови для представленої інформації. Пам’ятайте свою ціль – щоб Ваші інфографіки читала і розуміла якнайбільша аудиторія.

Дієвий маркетинговий хід: використовуйте ефективні ярлики, щоб запропонувати необхідну інформаційну підтримку читачам.

9. Додайте логотип Вашої організації і/або авторське право. Переконайтеся, що Ваша організація чи бренд отримають вигоду для інформаційних графіків. Цей аспект інфографіку має бути погоджений з вашим брендом.

Дієвий маркетинговий хід: об’єднайте своє авторське право і інші деталі відносно використання і зв’язків.

10. Закликайте до дії. У разі необхідності, попросіть ваших читачів діяти в іншому напрямку. Подумайте завчасно про пропозицію додаткової інформації для читачів.

Дієвий маркетинговий хід: мінімізуйте інформацію, необхідну, щоб читачі зробили наступний крок.

11. Відстежуйте результати. Слідкуйте за успіхом інфографіки.

Дієвий маркетинговий хід: оцініть вплив інфографіки з точки зору як прямих, так і непрямих внесків.

Додайте інфографіки до вашого асортименту товарів як маркетингову стратегію, так як вони є магнітом для соціальних медіа-акцій і обговорень. Оцініть кожний крок процесу створення інфографіки для досягнення максимальної ефективності. В цьому випадку висока якість графіки і простота є ключовими моментами.

Що ще ви додали б до списку інфографіки і чому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*