Anonymous назвали другу людину у справі Аманди Тодд

Сьомого вересня п’ятнадцятирічна канадська дівчина Аманда Тодд виклала на Youtube відеоролик, в якому задопомогою карток з написами розповідала про знущання, як в онлайні, так і в реальному житті з боку невідомого їй чоловіка. Аманда розповідала про своє листування з цією людиною, погрози та побиття, негаразди в школі та у відношеннях зі знайомими та друзями. За місяць цей відеозапис зібрав мільйони переглядів, а десятого жовтня дівчина скоїла самогубство.

Поліція отримала інформацію від групи хакерів Anonymous, що вказувала на конкретну людину, яка нібито була винна в доведенні дівчини до самогубства. Вони затримали підозрюваного, але він був лише людиною, до якої Аманда зверталася про допомогу. Цей чоловік, що виявився невинним, вказав на ще одного підозрюваного, якого вважають причетним до знущань та переслідування дівчини.

Нещодавно один із членів Anonymous вказав на другу людину, відому в мережі інтернет під псевдонімом Viper. Хакер на одному з інтернет ресурсів опублікував його листування, інформацію про аккаунти зареєстровані на сайтах з дитячою порнографією, місце проживання та вказав ім’я. Свої дії він прокоментував листом до канадської телекомпанії CTV, в якому зазначив, що, зазвичай, Anonymous не мають справи з поліцією, але зараз вони вирішили використати свої можливості, так як справа йде про доведення до самогубства неповнолітньої дитини.

Поліція наразі занепокоєна тим, що ця інформація, опублікована хакером з групи Anonymous, може бути сприйнята суспільством як правдива, хоча провина вказаної людини не доведена.

Справа Аманди Тодд викликала гучний резонанс у всьому світі. У соціальній мережі Фейсбук з’явилася сторінка присвячена її пам’яті, на якій активісти закликають не приховувати факти знущань над дітьми та повідомляти про них. У цьому їм зможе допомогти гаряча лінія довіри та інформованість населення через “диалоговый смс маркетинг“, що дозволяє досить швидко розповсюдити будь-яку інформацію. Також з’явився антипод цієї сторінки, що порочить пам’ять загиблої канадської дівчини. Канадська поліція відстежуєвсі повідомлення на цій сторінці і перевіряє контакти, але визнає той факт, що особисті данні користувачів тавідвідувачів цієї сторінки можуть бути невірними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*