5 речей, яких ваш бос не хоче знати про соціальні медіа

На сьогоднішній день соціальні медіа настільки розповсюджені, що стали невід’ємною частиною життя багатьох споживачів. В результаті структура більш ранніх соціальних медіа мереж змінилася. Наприклад, в Twitter-і сьогодні 53% жінок.

Ви маєте розуміти, що така розвиненість соціальних мереж дуже важлива для вашого бізнесу. З причин конкуренції ви повинні бути присутніми і активними в соціальних мережах, тому що вже більше ніж 90% бізнесу мають своє представництво там. Чи не варто було б вашому босу знати про це? Але він не хоче?

П'ять речей, яких ваш бос не хоче знати про соціальні медіа (та способи його переконання)

Ось п’ять речей, яких ваш бос не хоче знати про соціальні медіа мережі, та способи його переконання:

1. Соціальні медіа не є безкоштовними. Коли вони були гарячою новинкою, вони приваблювали бізнес відсутністю зборів. Та насправді впровадження продаж на одній або декількох соціальних платформах потребує як людських, так і фінансових ресурсів. Та на відміну від інших способів ведення бізнесу, соціальні медіа, згідно з Hubspot, потребують їх на 60% менше.

Діюча маркетингова стратегія в соціальних мережах: переконайтеся, що ваша робота в соціальних мережах узгоджується з іншою вашою маркетинговою діяльністю. Крім того, використовуйте її для просування ваших інтернет-ресурсів.

2. Що підходить одному – не підходить іншим. Ви не можете просто взяти зміст одного вашого ресурсу або традиційної маркетингової платформи та розмістити його будь де. Це буде недоречно, адже ваш цільовий ринок буде відчувати це. Замість цього ви повинні адаптувати контент згідно з задачами та інтересами вашої цільової аудиторії на кожній окремій медіа мережі.

Діюча маркетингова стратегія в соціальних мережах: зрозумійте вашу цільову аудиторію. Щоб зробити вашу маркетингову діяльність в соціальних мережах більш ефективною, користуйтесь статистикою сайтів, яка дозволить вам планувати розміщення контенту таким чином, щоб він був максимально адаптований до споживача. Таким чином показувати певний товар треба лише аудиторії, котра може їх купити там, а не всім!

3. Соціальні медіа не створюють швидких продаж. Доволі часто, розміщувати посилання на вашу сторінку в соціальній мережі більш ефективно, ніж на ваш веб-сайт (звісно, ви можете направляти їх на спеціалізовану домашню сторінку,але це все одно потребує додаткових дій). Соціальні мережі мають силу на горі купівельної піраміди де проводяться заходи щодо підвищення відомості бренду, і приводять аудиторію, що допомагає збільшити увагу до товару.

Діюча маркетингова стратегія в соціальних мережах: застосовуйте контекстні заклики до дій та промо-коди, щоб заволодіти поведінкою покупців. Чим більше інтегровані ваші ресурси, тим більше ви отримуєте пасивних продаж.

4. Ви повинні відповідати на запитання клієнтів, перед тим як вони здійснять покупку. Коли мова йде про соціальний медіа контент, клієнти визначають привабливість пропозиції, а не ви. Тому вкрай важливо відповідати на всі питання споживача, які пов’язані з продуктом.

Діюча маркетингова стратегія в соціальних мережах: відведіть час на створення переліку запитань клієнтів щодо товару, включно з описом товарів, порівнянням з товарами-конкурентами, обговоренням ціни товару, тощо. Маркус Шерідан називає це секретним соусом.

5. Відсутність роботи в соціальних мережах не призведе до провалу в PR. Багато керівників вважають, що немає нічого поганого в тому, що вони та їх фірми не працюють в соціальних медіа. Вони немов кошенята, що ховаються під вашим дахом і думають що ви не бачите їх, тому що вони не бачать вас. Насправді ж все повністю навпаки. Ви повинні бути в соціальних медіа, щоб покращити просування свого продукту.

Діюча маркетингова стратегія в соціальних мережах: розбудовуйте свою спільноту в соціальних медіа, ще до того як вона вам знадобиться. Вступайте в одну або декілька соціальних мереж і беріть участь в різноманітних подіях,співпрацюйте з клієнтами і громадськістю. На випадок якщо ваші товари погано просуваються в соціальних мережах.

І хоча ваш бос, можливо, не хоче цілком зрозуміти соціальні мережі і що вони можуть зробити для його справи, вони все одно залишаються ефективним інструментом підтримки і доповнення вашої маркетингової діяльності. Використовуйте ці дієві маркетингові стратегії, щоб переконати вашого боса в важливості маркетингової діяльності в соціальних мережах.

Що ще ваш бос не хоче знати про соціальні мережі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*