Нововведення в Twitter, Facebook, Pinterest та Instagram

За останні кілька місяців в провідних соціальних мережах сталося багато змін. Сьогодні ми поговоримо про найбільш значущих з них.

Почнемо з Facebok, зміни в якому, останнім часом, просто б’ють ключем. Багато хто з вас, напевно, вже знають, що таке «хроніка» в даної соціальної мережі. Вперше її представили кілька місяців тому, перейти на неї можна було за бажанням. Спочатку до переходу на нову хроніку не зобов’язували, однак, буквально пару тижнів тому соціальна мережа повністю перевела всіх своїх користувачів на новий інтерфейс. Варто нагадати, що не всім дане нововведення припало до душі, але трохи пізніше користувачі звикли до оновленням і самостійно перейшли на нову хроніку. Багатьох не влаштувало те, що всі події щодо дій в мережі були трохи змішані один з одним, що викликало певний дискомфорт. Тим не менш, тут вже справа звички.

Twitter

Тепер перейдемо до оновлення в самої знаменитої мережі мікроблогів, Twitter. Ілюзії кардинальних змін у майбутньому засновники напустили багато, проте тут кардинальних змін не було вже досить давно, не рахуючи «зимової» зміни інтерфейсу у всіх клієнтів, у тому числі і в мобільних. Одним з найбільш значущих змін в мережі стало введення «кештегов». Це досить зручна опція, що дозволяє виділяти слова з приставкою «$». Таким чином, якщо помітите твіти з даною емблемою, можна буде відшукувати різні фінансові новини. Користувачі мережі зустріли нововведення захоплено.

Pinterest

Всесвітньо відома мережа Pinterest повідомила про те, що розширює список сайтів, контент яких публікується з атрибуцією. Нещодавно представники соціальної мережі повідомляли про те, що намагаються прислухатися до кожного користувача, і впроваджувати всі запропоновані нововведення в життя. Так, наприклад, нещодавно в список нових джерел увійшов всесвітньо відомий фотосервіс 500px, торгова площадка Etsy, відеосервіс Kickstarter, а також досить відомий сервіс презентацій SlideShare.

Instagram

Кардинальні зміни торкнулися і всесвітньо відомого сервісу Instagram. Він був оновлений до версії 2.5. Була додана нова вкладка «Explore», за допомогою якої через мобільний клієнт можна більш просто знаходити користувачів і хештегі. До того ж, була оптимізована робота клієнта в цілому, а також впроваджено опція «автозавершення ніків при написанні».

Насправді змін було чимало, але ми зачепили лише основні. Якщо ми щось забули – додайте в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*