Статистичні данні про Twitter.com

Дні, коли люди не розуміли, що таке «Twitter», залишились в минулому. На даний час, мікроблоги допомагають людям самовиражатись та ділитися частиною свого життя. Це пов’язано з тим що, теперішнє покоління продовжує розвиватись.

Статистичні данні про Twitter.com

Форма спілкування «он-лайн» давно вже стала звичною для більшості населення. І навіть тоді, коли співрозмовник знаходиться на іншому боці світу, все одно є можливість з ним поспілкуватись. Якраз «Twitter» і допомагає їм у цьому.

Протягом багатьох років «Twitter» залишається людським сейсмографом вимірювання світових подій, культури, повсякденного настрою, забезпечуючи при цьому об’єктивність кожного нюансу, який захоплює вашу увагу. Парадокс полягає в тому що, «Twitter» став невідомою частиною нашої цифрової культури. Звичайні люди тепер мають змогу обмінюватись досвідом через мережу. Twitter являється найбільш ефективним способом обміну інформації. Деякі люди намагаються подивитися на сервіс не із точки його соціальної складової, а через іншу призму та ряд інструментів. Проте ніяий «seo аудит сайту», як її називають в Росії, не в змозі оцінити і десятої частини корисності, яку несе сервіс мікроблогів Twitter.

Наприкінці 2011 року, результати статистики показали, що більш ніж 100 мільйонів людей були активними в «Twitter». Але найбільш активними були користувачі з таких країн як США, Японія та Бразилія. Тільки на ці країни припадало понад 175 млн. щоденних твітів.

Але, в якій мірі «Twitter» виступає, як система розширення реального світу самовираження? Наскільки суспільство пронизано цією системою? Для того щоб відповісти на ці та інші питання, компанія «Pew» опублікувала результати нових інтернет-досліджень, які зосередженні саме на «Twitter».

Число користувачів твітером зростає майже щодня. На даний період більше 15% всіх людей США, які користуються інтернетом, використовують також і «Twitter». Навіть, якщо і не користувались, то хоча б декілька разів бували на сайті чи користувалися мобільними додатками. Крім того, 8% всіх американських користувачів інтернету, щоденно є активними на «Twitter».

Дослідники Pew, також вивчали людей, які користуються «Twitter», щоб краще зрозуміти тих, хто стоїть на чолі цієї системи.

По результатам досліджень, «Twitter» користується майже однаковою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. Хоча жіноча частина трохи більша. Інтернет-користувачі, віком 18-29 років складають трохи більше чверті (26%) користувачів, котрі використовують дану систему. Наполовину меншій коефіцієнт використання у людей віком 30-49, а на першому місці стоять користувачі віком 18-24 роки – їх нараховується близько 31%.

Pew, також дізнався, що кількість користувачів «Twitter» продовжує зростати і серед темношкірих мешканців. Більше, ніж чверть афроамериканського населення (28%), використовують цю систему, з яких 13% роблять це кожного дня. Іспанські користувачі знаходяться на другому місці (14%). Цікаво те що, жителі міських та приміських районів набагато частіше користуються «Twitter», аніж жителі сільських районів Америки.

Pew виявив що, в повсякденному житті «Twitter» став найбільш популярним серед користувачів, віком 18 – 24 роки, особливо в період з травня 2011 року по лютий 2012 року. Серед людей старшого віку система також стала більш популярною. Від травня 2011 – на 5%, а від лютого 2012 – на 11%.

Серед власників смартфонів система «Twitter» являється не менш популярною. Якщо дивитись по результатам опитування, то один із п’яти користувачів смартфонів (20%), використовує «Twitter», а 13% із них займаються цим щодня.

Система Millennials, народжується з цифровою ДНК і смартфони являються фізичним продовженням її буття. Серед власників смартфонів, віком 18 – 24 роки, за останній рік, дуже швидко зростає популярність і розповсюдження «Twitter». Цей факт носить досить практичне пояснення, так як кількість власників смартфонів за цей період також стала більшою.

Крім того, мобільних користувачів «Twitter», віком 18 – 24 роки, набагато більше, ніж користувачів старшого покоління. Один із п’яти власників мобільного телефона, хоча б інколи користуються «Twitter», з них 15% роблять це кожного дня. Найбільше користувачів серед афроамериканців та латиноамериканців. Вони виділяються, як сама активна група інтернет-користувачів. Також зазначається і те що, ці демографічні групи в числі тих, хто найчастіше користується смартфонами.

«Twitter» давно вже став частиною нашого цифрового життя. З часом ми стаємо все більш важко досяжними. Він в повній мірі відображає сутність нашого суспільства і заворожує. Всі ми робимо свій внесок у пошук людського індексу, який формує загальний досвід всього людства. Ми можемо нічого не дізнатися, але перш ніж починати вчитися, потрібно мати до цього бажання. Роль «Twitter» в сучасному суспільстві дуже проста – з його допомогою ми бачимо як змінюється поведінка людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*