Еволюція і перехід до нових технологій. Частина 1

Сьогодні ми розпочинаємо цикл статей про еволюцію повсякденних технологій, що наглядно продемонструють куди і якими кроками ми йдемо. Всі статті будуть написані на основі данних від KPCB.

001. Еволюція комп’ютерних технологій.

Еволюція комп’ютерних технологій

Якщо раніше люди користувались компютерами для вирішення своїх задач по роботі і задля розваги, а ноутбуки для того, щоб бути мобільними будь-де, то вже сьогодні дедалі частіше ми зустрічаємо картину росту використання для тих же задач, що і раніше, планшетів та смартфонів. Безперечно, ноутбуки і стаціонарні ПК поки що не можуть повністю замінити ні одні девайси, проте того, що вони вміють робити вже сьогодні, частіше вистачає. Тому маркетологи пропонують звертати на цю тенденцію доволі багато уваги та адаптувати свої сайти та продукти під “продвинутих користувачів”.

002. Еволюція засобів зв’язку.

Еволюція засобів зв’язку

Епоха таксофонів та стаціонарних телефонів із кожним днем відходить в історію. Сьогодні за допомогою мобільних телефонів та супутників, котрі надають стільникове покриття всюди, зв’язатися із будь-ким не проблема. Невелика ціна телефонів та доступні тарифи операторів мобільного зв’язку тільки сприяють швидкому росту сегменту. Комунікація із клієнтами через мобільні телефони з кожним днем тільки збільшує свою роль у марткетингових інструментах.

003. Еволюція “Life stories…”.

Еволюція “Life stories...”

Дізнатись про людину та її життя можна по її речах та із розповідей знайомих. Проте сучасна соціальна активність розкриває всі карти дедалі швидше – тепер Ви можете і не знати людину чи не спілкуватись із її знайомими та одночасно знати все про її життя: чим вона займається, де працює і відпочиває та інше. Просто зазирніть у профіль в соціальних мережах і вона сама все розповість. Така відкритість допомагає збирати данні про потреби клієнтів, аналізувати їх та що немаловажливо двостороннє контактувати із ними!

004. Еволюція інформаційних потоків.

Еволюція інформаційних потоків

Ще 5 років тому основними каналами отримання свіжої інформації служили телебачення, радіо та газети, і неможливо було уявити, що може взагалі замінити такі сильні потоки та що може бути швидшим взагалі. Проте прогрес не стоїть на місці, і сьогодні практично немає людей, котрі задавалася питанням: “шо таке Твіттер?”. Ми звикли, що будь-яка важлива новина знаходиться в тренді, її обговорють із різних сторін, щоб отримати більше достірної інформації. І, поки сюжет змонтують на телебаченні чи її надрукують в газеті, ми будемо знати про неї все. Саме тому ми сьогодні і бачимо занепад традиційних інформаційних джерел. Важко собі уявити, що буде, коли зміниться 2-3 покоління, і чи залишаться сьогоденні канали інформації. Розповсюдити сьогодні новину за декілька годин вже не така і проблема, а коштує це набагато менше, тому ми і бачимо спроби маніпуляції людьми та їх переживаннями повсюди.

005. Еволюція заміток.

Еволюція заміток

Якщо раніше для планування та запису важливої інформації користувалися простими блокнотами, то сьогодні вони займають дуже багато місця і користуватися ними вже незручно. Інформація оточує нас повсюди, а плани із високим темпом життя змінюються кожну хвилину. Тому на зміну традиційному блокноту вже давно прийшли додатки для смартфонів та онлайн версії блокноту із розширенними можливостями. Саме така мобільність і доступність в будь-якій точці земної кулі і робить перехід від традиційних блокнотів до мобільних додатків неминучим.

006. Еволюція малювання.

Еволюція малювання

Сьогодні на створення будь якої картини чи малюнку треба в два рази менше часу та допоміжних засобів, ніж до ери комп’ютерних технологій. Не потрібно купувати дорогих полотен та вчитися користуватися олією та фарбами, сучасні программи та девайси дозволяють створювати будь-який ескіз або малюнок, легко їх редагувати та передавати. Без сумніву, малюнки фарбами ціняться й досі, проте ріст швидкості життя із кожним днем диктує нам тенденцію переходу від простих малюнків олівцем до повномасштабних комп’ютерних ілюстрацій.

007. Еволюція фотографії.

Еволюція фотографії

Ще 20 років тому ніхто собі і уявити не міг, що фотографія буде цифровою та те, що ділитися своїми роботами буде настільки просто. Звичайно багато фотографів і досі користуються плівкою, проте потім все одно оцифровують знімки для того, щоб їх можна було показати великій кількості людей по всьому світу. Сьогодні подивитися та купити будь-яку фотографію на спеціальних фотостоках не виходячи із дому дуже просто, а що буде далі навіть уявити собі важко!

В наступній частині еволюції технологій ми розповімо про щоденники, книги, музику та інше. Підписуйтесь на оновлення, для того щоб не пропустити – буде цікаво.

Якщо Вам є що додати, то пишіть про це в коментарях! Ми цінуємо кожну думку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*