OdessaCamp 2012 – що цікавого?

Відразу хочемо зробити ремарку на те, що дана стаття не є рекламною, просто ми знаємо, що таке баркемп в Одесі, котрий організовує Борис Ходорковський, і на нього дійсно варто потрапити!

OdessaCamp 2012 - що цікавого?

17-19 серня в місті Одеса вже втретє пройде доволі цікавий баркемп, де кожен рік збирається “хороша тусовка”. Цього року буде дійсно багато змістовних та корисних доповідей різної направленості – кожен знайде для себе щось корисне. Спікери піднімуть питання інтернет-бізнесу, просування, роботи із соцмережами та ЗМІ, торкнуться проблем стартапів та підготовки проектів.

Судячи із попередніх років, можемо сказати, що рівень організації буде, як завжди, на найвищому рівні. На баркемпі кожен рік панує особлива атмосфера і там Ви, безперечно, знайдете нові знайомства, добре відпочинете і отримаєте багаж корисної інформації.

Варто зазначити, що ціна в 250 гривен за триденний баркемп такого масштабу цілком виправдана, а в Одесі є на що подивитись і Вам не буде ні хвилини нудно.

Дістатись до Одеси кожен може самостійно чи в компанії попутників із свого міста, як частіше і буває, поїздом, автобусом чи на сайті buruki.ru бронирование авиабилетов замовити і через 40 хвилин бути на місці. Жити можна як в хостелі, так і в готелі чи орендувати квартиру на 2-3 дні – із цим проблем не буде.

Реєстрація починається ввечері п’ятниці 17 серпня о 18-00 в клубі Бернардацци за адресою вул. Бунина, 15, в будинку Філармонії. В цей день пройде пре-паті, яку ми рекомендуємо не пропустити – кожного року такі заходити стають дедалі цікавішими і кориснішими, да і просто буде весело.

Наступного дня стартують доповіді і цього року вони насправді повинні бути змістовими, тому, якщо Ви хочете отримати цікаву інформацію від професіоналів у своєму сегменті, безперечно Вам треба побувати на OdessaCamp 2012. В програмі заходу заплановано щонайменше 26 доповідей на такі теми:

  • Як створити інформативний інтерфейс для мобільних платформ
  • Cтартап-оффлайн без інвестицій
  • Онлайн-карти для реального бізнесу
  • Безкоштовне просування в ЗМІ
  • Секретні коди Вашого іміджу
  • Що вбиває бізнес в інтернеті, або основні помилки онлайн-маркетингу
  • Цифрове телебачення: майбутнє вже сьогодні або як навчити телевізор
  • DO and DON’Ts in Search of Investors’ Capital
  • Реальні ніші для освітніх стартапів
  • Шоб ви так жили! Життя (і смерть) успішного стартапу

…та багато інших не менш цікавих.

Якщо у Вас залишились питання по баркемпу чи проживанню, то можете дізнатись всі деталі на сайті odessacamp.com чи зв’язатись із організаторами:

PR@OdessaCamp.com

+38 095 279-88-77

+38 094 996-59-33

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*