Як налаштувати трансляцію записів з Твітера у Facebook

У час, коли навколо нас оточують десятки, а то і сотні соціальних мереж, доводиться робити вибір – яка з них подобається вас найбільше, і в якій ви будете постити основну інформацію.

Якщо не брати до уваги Вконтакте, який переважно має значення лише для жителів країн колишнього СРСР, то на світовому ринку найбільша увага прикута до Facebook i Twitter. Кожна з цих двох соціалок має свої принципи, відомі уже багатьом користувачам інтернету – це лайки, ретвіти, коментарі, хештеги, і багато іншого. Чимало людей є активними користувачами обох сайтів, дехто ж надає перевагу лише одному з них, хоча може бути зареєстрованим і там, і там.

Facebook => Twitter

В такому разі виникає проблема кросспостингу записів між Фейсбуком і Твітером в обох напрямках. Публікація записів з Facebook-сторінок (саме сторінок, а не приватних профілів) у Twitter є досить проста в налаштуванні: все, що вам необхідно зробити – це зайти на facebook.com/twitter і синхронізувати ваш fan-page і твітер-екаунт. Цікаво, що для такого ж кроспостингу з персональних сторінок у Facebook не придумали нічого. Тому доводиться користуватися збоченими шляхами, такими як Twitterfeed, лишень щоб опублікувати свій FB-статус у Твітері.

Twitter => Facebook

Twitter, натомість, не полінувався і створив офіційний додаток для Facebook. Користувачі можуть прив’язати свій профіль до екаунту у твітері у кілька кліків, після чого всі їх записи будуть поститись у Facebook. Проте цей метод має один, але суттєвий недолік: такий кросспостинг дуже засмічує стрічку у ваших друзів (адже у твітер люди пишуть набагато частіше, ніж оновлюють статуси на Facebook) і фактично немає жодного сенсу. Зазвичай більшість ваших Facebook-друзів і так читають вас у твітері, то ж для чого їм ще одна стрічка?

В цьому випадку хочеться порадити дуже корисний інструмент під назвою Selective Tweets. Бувають випадки, коли твіт, який ви написали, хотілось би оприлюднити і на Facebook. Selective Tweets, як ви вже могли здогадатись з назви, може надсилати у ваш Facebook-профіль лише ті твіти, в яких буде використано хештег #fb. Це значно спрощує задачу кросспостингу – ви самі вирішуєте, що публікувати у Facebook з твітера, а що ні. Встановити сервіс дуже просто – потрібно зайти на facebook.com/selectivetwitter, натиснути Go To App і вказати назву свого Twitter-акаунту.

Після цього все готово до роботи. Запис у твітер:

Перетворюється у запис в Facebook:

Готово! Фільтруйте твіти :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*