Запуск Blogofamily – рекламної платформи для блогів

Сьогодні з радістю можу повідомити вам про запуск Blogofamily – мого нового проекту в українській блогосфері.

Blogofamily – це мережа найкращих українських блогів, які об’єднуються для спільного продажу реклами на своїх сайтах. Для рекламодавців переваги роботи з такою мережею, яка працює за принципом сейл-хаусу, очевидні – не потрібно більше шукати блоги, писати кожному з них, і домовлятися про розміщення реклами. Завдяки Blogofamily рекламу можна замовити одразу на кількох сайтах – і чим більше сайтів братиме участь у рекламній кампанії, тим більшу знижку ми можемо дати. Якщо це понад 5 сайтів водночас, то розмір знижки становитиме 30% від загальної суми кампанії.

Мережа стартує з кількома учасниками: blogoreader.org.ua, molodi.in.ua, inspired.com.ua, blogosphere.com.ua, kralya.org.ua. На даний момент ведуться переговори і з іншими популярними блогами України. Blogofamily, над якою працюю я з Тарасом (molodi.in.ua), візьме на себе обов’язки з пошуку та підбору рекламодавців, розміщення реклами в блогах та співпраці всередині мережі. Єдиний і актуальний прайс з цінами на рекламу (медійну та текстову) можна переглянути на сторінці blogofamily.org.ua

На даний момент мережа є закритою. Але найближчим часом ми проведемо перший раунд із залучення нових партнерів, щоб розширити можливості Blogofamily, та надати блогерам хороший майданчик для продажу реклами. Якщо раніше банерні місця місяцями простоювали, то тепер продавати їх буде значно легше. Слідкуйте за новинами на blogofamily.org.ua/news, щоб першими дізнатись про залучення партнерів.

В нас амбіціозні плани – розширити мережу, залучити найкращих рекламодавців, а також зробити партнерство між блогами більш тісним. Попереду ще багато цікавого – про це ми розкажемо незабаром. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції blogofamily@gmail.com, а також читайте нас у твітері @blogofamily.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*