Блоготиждень №70

Останній Блоготиждень у цьому році. Але звісно що не останній взагалі :)

Цікаві досліди: скільки коштує передвстановлена ос windows?

Івась Тарасик пройшовся по супермаркетах електроніки і спитав, чи можливо відмовитися від передвстановленої ОС Windows на кожному з ПК. Відповідь на його питання, а також коментар від гендиректора Microsoft Дмитра Шимківа читайте у записі.

“днями трапився мені на очі документ, в якому описана процедура відмови від передвстановленої на пк операційної системи windows та наведено розміри відшкодувань за різні версії. думаю, багатьом користувачам буде цікаво, скільки ж вони заплатили за «безкоштовну» операційну систему, а тим, хто лише збирається купувати ноутбук чи пк — дізнатися, скільки microsoft поверне їм грошей у випадку відмови від передвстановленої ос.”

Конкурс: Новорічний сценарій

Хоча грудень вже ось-ось закінчиться, у вас все ще є можливість взяти участь в цьому конкурсі.

“Одразу скажу, що для конкурсу “Новорічний сценарій” вам доведеться переглянути не один десяток новорічних картинок, перечитати кілька новорічних віршів та новорічних казок. Якщо ви на це згодні, то читаємо умови участі у новорічному конкурсі: Щоб стати претендентом на виграш у конкурсі “Новорічний сценарій” вам потрібно у своєму блозі чи сайті зробити згадку про цей конкурс у вигляді величезного посту, або хоча б невеличкої замітки. Все що від вас вимагається – написати креативний та цікавий новорічний сценарій”

Як захистити “ахілесову п’яту” української блогосфери, або Знову про перспективи української мови

Ярослав Федорак вкотре піднімає тему української мови в інтернеті:

“якщо власники ресурсів навчаться створювати абсолютно корисні матеріали комфортною для споживача мовою, вони досягнуть успіху не залежно від того, скільки „ідентичних” матеріалів опубліковано десь там англійською мовою. А якщо при цьому вони навчаться створювати не просто корисні, а ще й унікальні матеріали – тоді вже корінні англійці почнуть вивчати українську мову, щоб тільки мати змогу прочитати виняткову статтю в оригіналі.”

Гаджети для Windows — мініатюрні HTML-сторінки

Ігор Виспянський докладно розповів про гаджети для Windows:

“Гаджети використовують для відображення важливої інформації або для функціоналу, який часто потрібен користувачеві «під руками», рідше для ігор.

Як бачите, щоб створювати гаджети нам, веб-розробникам, в принципі нових технологій вивчати не потрібно. Хоча звісно при розробці існує своя специфіка. Гаджети можна розглядати, як доповнення до вашого веб-сайту або сервісу, вони можуть повідомляти користувача про нові публікації, коментарі, показувати поточні замовлення в інтернет-магазині і т.д.”

Листівка “Новорічні подарунки”

Ну і наостанок для тих, хто не знає, як привітати близьких зі святами, Яна Смакула показує, що насправді зробити листівку власноруч – досить просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*