Webreader #16

5 людей, які найбільше вплинули на розвиток УАНЕТу в 2010 році

Готуючись до підбиття підсумків цього року ми вирішили, що цікаво було б почути думку української професійної інтернет спільноти щодо людей, чия діяльність найбільше вплинула на УАНЕТ в 2010 році.

Ми звернулись до кількох десятків експертів у різних сегментах українського інтернету (реклама, маркетинг, контент проекти, медіа, ІТ-компанії і т.д.), щоб кожен з них назвав свою п‘ятірку людей.

Українського блогера звинуватили в нарузі над символікою України

Українському блогеру та правозахиснику Дмитру Гройсману було висунуто обвинувачення за наругу над державними символами України та розповсюдження порнографічного контенту, – про це він пише в своєму блозі.

В Україні почалася вільна реєстрація кириличних доменів

Сьогодні, 21 грудня 2010 року в Україні почалася вільна реєстрація кириличних доменів у зонах com.ua та kiev.ua. Таким чином було почато третій етап впровадження IDN (International Domain Names, міжнародні доменні імена) в Україні. На першому етапі, який тривав з 19 жовтня по 17 листопада 2010 року, реєструвати кириличні домени могли лише власники відповідних торгових марок. За цей період було зареєстровано понад 2000 адрес.  Другий етап, що тривав з 17 листопада по 19 грудня, передбачав реєстрацію IDN-адрес мінімум на 10 років.

Yahoo закриває сервіс закладок Delicious.com

Кілька днів тому компанія Yahoo оголосила про плани масштабного скорочення своїх працівників, в рамках якого буде звільнено кожного 20-го співробітника. Сьогодні стало відомо про те, що буде звільнена і команда проекту Delicious.com.

10 найпопулярніших твітів 2010-го року

Сервіс мікроблогів Twitter продовжує підбивати підсумки року, що завершується, в рамках спецпроекту Year in Review. Цього разу адміністрація сервісу опублікувала рейтинг найпопулярніших твітів за рік – це ті повідомлення, які отримали найбільше ретвітів від інших користувачів Твітера.

Файли Wikileaks зберігаються у колишньому ядерному бункері (фото)

Проект Pionen White Mountain було відкрито у 2008 році. Це датацентр, який вибрав для свого розміщення досить незвичне місце – колишній ядерний бункер, витесаний в скельній породі одного з парків Стокгольму.Файли Wikileaks зберігаються у колишньому ядерному бункері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*