5 найцікавіших додатків з Chrome Web Store

google-chrome-apps-google

7 грудня Google презентував магазин додатків для свого браузера Google Chrome та майбутньої Chrome OS. Chrome Web Store перетворює ваш браузер не просто в програму для користування інтернетом, а у щось значно більше. Що саме, я і сам поки що не можу сказати :) Але впевнений в одному: завдяки синхронізації, простоті використання та великої різноманітності додатків, браузер тепер може бути для вас значно кориснішим. Він перетворює інтернет-сервіси у програми, які мають лише одну вимогу – наявність Google Chrome, і є незалежними від операційної системи.

Щоб отримати можливість користатися Chrome Web Store, вам потрібно оновити ваш браузер до останньої версії і після цього зайти на сторінку chrome.google.com/webstore. В цьому матеріалі ви побачите 5 найцікавіших додатків з цього магазину, які варто спробувати в першу чергу.

The New York Times

nytimes

Відома американська газета створила спеціальну версію свого видання для Chrome Web Store, і не помилилась. Тепер всі можуть знати, як повинно виглядати достойне інтернет-видання. Всі новини структуровані за категоріями, а переглядом можна керувати з клавіатури. Дизайн додатку також можна налаштувати під себе. Під час читання новин від NYT закрадається думка, що українські ЗМІ нездатні створити щось подібне.

Tweetdeck

Tweetdeck є досить популярним клієнтом для твітера, який має чудову функціональність і буквально нашпигований всілякими можливостями. Щоправда, він працює на Adobe AIR, і багатьох людей це відлякувало від роботи з програмою. Тепер Tweetdeck доступний і в якості веб-додатку. Програма написана на HTML5, але не зважаючи на це, має майже всі ті самі функції, що і старший аналог. Ретвіти, приватні повідомлення, кілька екаунтів, закладки, та багато іншого.

Wikihow Survival Kit

Wikihow Survival Kit – це надзвичайно цікавий додаток з чималим обсягом інформації. Wikihow містить набір статей, які стосуються різноманітних випадків у житті – як зупинити кров із носа, як відігнати зграю собак, та багато інших корисний речей, які дійсно можуть стати в нагоді. Додаток інтегровано з соціальними мережами, тож ви зможете поділитися цікавою інформацією з друзями. Якщо ви добре знаєте англійську – тоді вперед.

Quick Note

Quick Note повинен сподобатися блогерам, копірайтерам, а також усім, хто просто любить писати – інтерфейс цього додатку справді нагадує паперовий записник. В ньому ви залишаєтеся один на один з вашими думками, і викладаєте все, що хотіли б написати.

Google Pacman

Якщо ви пам”ятаєте, в першій половині цього року одного разу логотип Google було замінено на стару добру гру Pacman. Всім користувачам пошуковика тоді це дуже сподобалось, і лише пізніше з”ясувалося, що зміна логотипу призвела до мільйонних збитків у компаніях, співробітники яких гралися в інтернеті, замість того, щоб працювати. Але зараз вже не треба заходити на Google, щоб пограти у Pacman – він може оселитися у вашому браузері :)


В цьому короткому огляді були згадані лише ті додатки Chrome Web Store, які є безкоштовними, і які є справді додатками. Варто зауважити, що в магазині чимало програм є не зовсім справжніми – це стосується, наприклад, більшості офіційних додатків Google (Gmail, Google Reader, Google Maps), оскільки, після їх встановлення на вашій домашній сторінці хоч і з”явиться іконка, та вона буде просто вести на URL-адресу вказаного сервісу. Фактично такі додатки є нічим іншим, як більш зручною формою закладок, які ведуть вас на улюблені сторінки. Також не були згадані платні додатки – їх у Chrome Web Store небагато, але вони є. Тим не менш, жителям України поки що проблематично оплатити такі програми. В магазині є чимало ігор, які я ще не встиг спробувати.

Тому буду радий, якщо ви поділитеся в коментарях цікавими додатками, які встановили у свій браузер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*