Platfor.ma – дозвілля для розумних

Platfor.ma – дозвілля для розумних

На конференції Lviv iCamp 2010, яку я мав радість відвідати, було презентовано чимало хороших проектів. Однак розповідати про них усіх не вистачить інтернету. Натомість я б хотів зупинитися на одному стартапі, який особливо привернув мою увагу.

Platfor.ma – це сайт для тих людей, які хотіли б провести своє дозвілля з інтелектуальною користю. Платформа – це і афіша цікавих подій, і відеолекції українських та світових діячів, і спілкування з іншими людьми. Такий собі український TED.com з відеолекціями на найрізноманітніші теми. За словами авторів проекту, самеTED та російські Теории и практики стали прототипами української Платформи.

Головна сторінка сайту поділена на кілька блоків – нові лекції, лектори, відео, афішу найближчих подій. Серед лекторів можна побачити досить-таки відомі в нашій країні імена – Любко Дереш, Сергій Жадан, Леся Оробець, та багато інших вітчизняних та закордонних персон. Кожна з них має власну сторінку з коротким біо та переліком минулих і майбутніх лекцій цієї людини.

Меню сайту – це головні рубрики, Наука і технології, Суспільство, Мистецтво, Дизайн і архітектура, Бізнес, Інше кіно, Хобі, – біля кожної з них позначено кількість лекцій, які повинні відбутись у майбутньому. До речі, кожну лекцію можна вставити на інший сайт у вигляді короткого анонсу за допомогою embedded HTML

Окремо варто відзначити дуже хороший та якісний дизайн Платформи – інформація на сайті подана вдало і зрозуміло. Залишається побажати проекту успіху, насамперед комерційного та людського – оскільки без цих складових він не зможе існувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*