Найкраще за осінь 2010

Найкраще за осінь 2010Вересень

10 способів слухати музику онлайн

Впродовж останніх півроку кількість відвідувачів MySpace знизилась удвічі. За останні кілька років сервіс практично не розвивався і стояв на місці, у той час як альтернативні сайти набували зручності і милували око. Засновники нових ресурсів роблять все можливе і неможливе, щоб привчити користувачів саме до їхнього сервісу. У Росії більшість юзерів традиційно віддають перевагу сервісу «Вконтакте». Розібратись у розмаїтті західних аналогів вам допоможе наш гід по десяти ресурсам, на яких можна слухати, а іноді і скачувати музику онлайн.

Чи користуєтесь ви інтернет-порталами? [Опитування]

Зважаючи на те, що останні кілька місяців були багаті на гучні заяви керівників провідних інтернет-порталів України, постало логічне питання: чи дійсно вони такі популярні, як себе називають?

Як створити хороший корпоративний блог

Існує чимало насправді жахливих корпоративних блогів. Не зробіть свій блог одним з них. Ви могли бачити їх: прес-релізи, написані роботами, нудний бізнес-жаргон, та повна відсутність особистості.

На щастя, є й чимало хороших блогів. Це ті блоги, які дають вам більше персонального спілкування, ніж бездушні корпорації, а також ті, що пропонують взяти участь у справжньому, живому діалогу з людьми, які за щось відповідають, – і розвивають стосунки з тисячами лояльних відвідувачів. Ось кілька порад для тих компаній, які хочуть мати такі блоги.

Ефективна робота вдома: поради професіоналів

Продовжуючи тему віддаленої роботи я вирішив дізнатись, що можна покращити в цьому плані для тих, хто працює вдома. Її недоліки та переваги ми вже знаємо. Що ж впливає на ефективність роботи вдома? Що ми можемо зробити або змінити, аби віддалена робота стала ідеальною для вас? Я звернувся до тих, хто вже тривалий час працює з дому, і має чимало досвіду, щоб розповісти вам свої поради.

Жовтень

Перш ніж розпочати кампанію в соціальних медіа…

Нещодавно ми писали про те, як зростає популярність соціальних мереж у бізнесі будь-яких розмірів. Можливо, дехто з читачів також вирішив, що новий підхід можна спробувати реалізувати і в своїй організації, адже в цьому нічого складного нема. Але наш сьогоднішній запис про те, що треба зробити перш ніж завести сторінку на Facebook, відправити привітальний твіт та розпочати кампанію в соціальних медіа.

Архівуємо нашу соціальну діяльність

Соціальні мережі стають все більшою частиною нашого життя. В них ми викладаємо світлини, думки, контакти знайомих людей, відмічаємо ті продукти, що збираємося купити і т.ін. Постає питання – а як це все зберегти на випадок форс-мажорної ситуації? Сьогоднішній наш запис – про інструменти бекапу нашого соціального життя.

Розкручуючи персональний бренд

Очевидно, що в майбутньому все більша частина нашого життя буде проектуватися в онлайн. Вже зараз ми продаємо продукти, піднімаємо репутацію компаній, знаходимо друзів через Інтернет. Врешті-решт і наш власний, персональний бренд стає важливою і необхідною частиною нашого соціального буття, ким би ми не були. І тут соціальні медіа – інструмент, краще якого не можна було й вигадати.

Листопад

Ким має бути професійний блогер

Якщо ви вирішили завести блог, то, фактично, ви повинні вміти лише набирати тексти на клавіатурі вашого комп’ютера або ноутбука. Коли ж заходить мова про щось більш серйозне, специфічне або професійне – то  письменницьких талантів вже не вистачить. Нижче я перерахую спеціальності, якими повинен володіти блогер, якщо він хоче зробити свій блог професійним.

Пошта від Facebook зможе потіснити Gmail? [Опитування]

Аналогова влада не в змозі побороти цифрове суспільство

Сьогоднішні акції протесту в центрі Києва стали ще одним доказом того, що традиційні медіа в Україні все частіше не справляються зі своїми прямими обовязками – об”єктивно, справедливо та неупереджено інформувати людей про ті чи інші події.

Але це вже не важливо. Українське суспільство, зрештою, показало, що в змозі обійтися і без заангажованих традиційних медіа. Майже вся інформаційна картина вчорашнього дня була повністю висвітлена в соціальних медіа – Twitter, Facebook, Вконтакте, блоги та відеосервіси.

10 найкращих подарунків для блогера до Нового року

Новий рік та Різдво вже дуже близько. Поки в США проходять Black Friday та Cyber Monday, і тисячі американців атакують магазини зі знижками, в Україні тим часом лише починають думати, що подарувати своїм друзям на Новий рік.

Блогери, та й не тільки – завзяті інтернетомани, тому цілком логічно було б подарувати щось, пов”язане з онлайном, гаджетами чи комп”ютерами. Вибір такого подарунку в першу чергу залежить від того, який бюджет ваших святкових покупок. Минулого року на Блогорідері публікувався огляд інтернет-магазинів з подарунками, а зараз ви прочитаєте матеріал з найцікавішими подарунками для блогерів. В сьогоднішньому огляді можна знайти товари різних цінових категорій – від 200 грн до $1000, тому кожен знайде те, що йому має сподобатись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*