Prosushi.in.ua – новий тематичний блог

В українській блогосфері запустився новий сайт – Prosushi.in.ua. Автори блогу – Сергій та Каміла, які дуже люблять японську кухню, і виявили, що в уанеті не існує сайту, який би цікаво розказував про неї, публікував огляди ресторанів, а також різноманітні статті на тему суші, тому вирішили заповнити цю прогалину і завели блог.

Контент блогу поділений на кілька категорій: Новини – відкриття нових ресторанів, поява в меню нових страв, Каталог – об”ємний каталог ресторанів японської кухні в Україні, Огляди – рецензії на різноманітні заклади та страви, Словник – короткий словник термінів. Не зважаючи на те, що поціновувачі японської кухні, напевно, знатимуть більшість слів з цього словника, він насправді виявився дуже корисним.

Зважаючи на те, що я не є любителем суші, то не можу об’єктивно оцінити публікації цього блогу. Тим не менш, з першого погляду видно, що автори підходять до справи відповідально – готують детальні огляди ресторанів, публікують інформацію про діючі акції, та багато іншого. Єдине питання – чи надовго вистачить цього запалу?

До дизайну блогу особливих претензій немає. Єдиний суттєвий недолік, на мою думку – це слабо виражене меню сайту. Не одразу зрозуміло, що це і є рубрики блогу, а не лише статичні сторінки, в яких міститься, зазвичай, лише довідкова інформація. Також з”явилися сумніви щодо доцільності верхнього банеру – він настільки великий у порівнянні з логотипом, що іноді заважає. В сайдбар варто додати посилання на останні статті – щоб користувачі, які зайшли на сайт не з головної сторінки, могли побачити, що свіжого було опубліковано за останні дні. Наприкінці статей також можна додати аналогічний блок з посиланнями на пов”язані матеріали. Таким чином відвідувачі будуть переходити від однієї статті до іншої, не покидаючи одразу сайт.

В підсумку можна сказати, що це дуже позитивно, коли в уанеті з”являються тематичні та вузькоспеціалізовані блоги. За відсутності у своїй ніші прямих конкурентів, які не можуть похвалитися цікавим контентом, цілком реально завоювати прихильність сотень або навіть тисяч читачів, чого я і бажаю новому блогу.

Запис опубліковано на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*