UA DAY 2010 – святкуємо разом

Цього року UA DAY буде як ніколи актуальним – українська мова свідомо витискається з культурного та освітнього життя країни, влада все частіше заявляє про необхідність підтримки російської мови (особливо часто напередодні виборів), а до випуску із законодавчої фабрики готується скандальний закон “Про мови”.

Звісно, з одного боку проблема може здатися надуманою та неіснуючою. Але досить зайти в український інтернет, і поглянути, якою мовою найчастіше публікуються новини чи матеріали. Коли немає контенту – не буде й попиту на нього. Тож давайте 9 листопада, в день української мови, зробимо свій внесок для її розвитку.

Для того, щоб українська мова стала популярнішою, не треба поливати брудом тих, хто розмовляє інакше. Треба спитати себе: а що ви конкретно зробили для того, щоб українська мова стала кращою? Варіантів для дій в UA DAY 2010 достатньо – їх ви можете знайти і на сайті, і придумати власноруч. Можна хоча б один день у році повністю розмовляти українською, можна написати запис у блог, твітер чи фейсбук. А можна долучитися до акції шляхом покупки україномовної книги або журналу. Не важливо, як саме ви візьмете участь – важливо те, що українська мова вам не байдужа, і ви готові підтримати її як мову країни, в якій проживаєте та яку поважаєте.

Давайте разом зробимо в цей день українську мову ще кращою – твітьте, лайкайте, мненравьтесь, – одним словом, робіть все, щоб про цю акцію дізналось якомога більше людей. Я впевнений, що навіть найменші зусилля не будуть марними.

P.S. В день української мови на Блогорідері знову буде цікавий дизайн шапки сайту, як ви це вже могли бачити на Хелоуїн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*