Webreader #15

Яндекс запустив панорами Криму

Компанія Яндекс.Україна оголосила про запуск сервісу панорам для двох десятків міст Криму. Для сервісу було знято 360-градусні панорами Сімферополя, Севастополя, Ялти, Алушти, та багатьох інших міст Криму. Щоб дізнатись, яка саме місцевість доступна для перегляду, треба в Яндекс.Картах увімкнути режим панорам – доступні зони будуть показані синім кольором.

Зніманням Криму Яндекс займався спільно з компанією “neq4?. За допомогою машини з обладнанням було знято 1660 км кримських панорам, які зафіксували літній період 2010 року – тому панорами показують найцікавіші моменти з життя Криму.

Microsoft організовує в Україні фестиваль для блогерів

компанія Microsoft оголосила про проведення в Києві BlogtoberFest 2010 – фестивалю для блогерів, який відбудеться 23 жовтня 2010 року. На Blogtoberfest Microsoft запрошує блогерів та всіх зацікавлених людей, які працюють із соціальними медіа. Серед доповідачів у програмі заявлені відомі в українському інтернеті люди – Оксана Завойко, Сергій Петренко, та багато інших. У фестивалі візьме участь і компанія Яндекс, яка виступить з щорічним звітом по українській блогосфері. Звіт презентуватиме Антон Волнухін, керівник сервісу Яндекс Пошук по блогах.

Звіт про проведення Blogtoberfest читайте на Блогорідері наступного тижня.

Все, що ви хотіли знати про Яндекс, але боялись запитати

Два тижні тому на запрошення компанії Яндекс я побував на конференції YAC 2010, і заодно скористався нагодою відвідати головний офіс компанії, розташований у Москві. Під час поїздки вдалось поспілкуватись з великою кількістю цікавих людей та почути багато корисної інформації. Читайте за посиланням мої враження від перебування в гостях у Яндекса.

Facebook i Microsoft оголосили про співробітництво

Компанії Facebook i Microsoft оголосили про значне розширення співробітництва в сфері пошуку. Вчора на спеціальньому прес-заході в офісі Microsoft Марк Цукерберг та команда Bing розказали про інтеграцію пошуковика та соціальної мережі. Тепер пошук Bing отримає соціальні функції – у результатах видачі з”являтимуться лайки (likes) матеріалів від ваших друзів на Facebook, а також посилання на профілі користувачів соціалки. Всередині Facebook, навпаки, буде інтегровано пошук по вебу від Bing.

Nokia таки забрала домен у групи прихильників на Вконтакте

Компанія Nokia надіслала до адміністрації Вконтакте офіційний запит з вимогою передати компанії керування над доменом nokia.vkontakte.ru, на якому була розміщена неофіційна група шанувальників Nokia. Вчора у вечорі домен таки передали компанії. Тепер на сторінці http://nokia.vkontakte.ru/ розміщено групу з назвою “Nokia – теперь официально на Вконтакте”. До неї вже долучилися майже 40 людей. Стару групу, кількість учасників якої перевищувала 1 млн., перевели на інший домен – http://vkontakte.ru/club1622.

Вконтакте запустив мікроблоги і готовий до критики

Соціальна мережа Вконтакте, як і обіцялося, увімкнула режим мікроблогу для всіх користувачів. Тепер у профілях людей стіну з повідомленнями від друзів та оновлення статусів користувача об’єднано в одне ціле.

Засновник Вконтакте, Павло Дуров, упевнений у неминучій популярності нового інтерфейсу сторінок користувачів: “Я не сумніваюсь, що до кінця цього тижня навіть найконсервативніші користувачі не зможуть уявити свої сторінки без усіх сучасних можливостей”. В своєму статусному повідомленні на Вконтакте Дуров написав, що готовий до критики з боку інших людей: “Пару днів ви будете нас ненавидіти, а потім – любити ще сильніше. Але заради вас ми готові змиритися навіть з вашою ненавистю”.

Київстар поглинає бренд Beeline

Бренд Beeline зникне з українського ринку внаслідок об”єднання з компанією Київстар. Про це сьогодні повідомили топ-менеджери об”єднаної компанії на прес-конференції, яка транслюється в твітері за хештегом #BeeKS.

На ринку залишаться три бренди: Київстар, Київстар-Бізнес та Djuice. Об”єднання мереж Beeline та Київстар буде відбуватися поетапно. Найближчим часом абоненти Beeline отримають послугу національного роумінгу в мережі Київстар, а також можливість збереження свого номеру при переході. Процес демаркетингу компанії почнеться на початку 2011 року, після чого фінансові плани та бюджети стануть єдиними. Процеси інтеграції, за словами президента Київстару Ігора Литовченка, мають повністю завершитись до кінця 2013 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*