Блоготиждень №67

Geni – створи своє генеалогічне дерево за декілька кліків

Мабуть усім сьогодні відомо значення терміну генеалогічне чи родовідне дерево. Генеалогічне (родовідне) дерево – схематичне представлення родинних зв’язків у вигляді умовно-символічного ”дерева”, в коренях якого знаходиться родозасновник, а на “кроні” та “вітках” – представники різних ліній родоводу. Одним з провідних і багатофункціональних інтернет-сервісів для створення власного генеалогічного дерева є веб-сервіс Geni.com.

Реклама блога в офлайні… Варто чи ні?

Ярослав Федорак разом з читачами свого блогу розмірковує над тим, наскільки ефективною може бути оффлайн-реклама для інтернету.

“Офлайнову рекламу, особливо коли йдеться про такий її підвид, як реклама на транспортних засобах чи в метро, доволі складно таргетувати. Тобто, купуючи таку рекламу, ви платите за всіх людей, які її сприймуть, не залежно від того, чи існує хоча б теоретичний шанс, що вони нею зацікавляться.”

Комора: архаїчний тест на жіночу цнотливість та чоловічу силу

Досить цікавий етнографічний екскурс в історію українських народних традицій. Без сумніву, розповідь буде цікава і чоловікам, і жінкам :) Не менш цікавими виявились і коментарі до статті.

Тест-драйв Volkswagen Tiguan 2.0 TSI

Олексій Тараненко, автор блогу Prostodrive опублікував чималий звіт свого тест-драйву новенького Volkswagen.

“Три дня с Tiguan промчались как мгновение. Чуть больше пятисот километров провели мы с ним рука об руку и расставались уже как добрые друзья. Естественно, эмоции переполняли. Сначала легкое мандражирование и немного гнетущая ответственность, затем поросячий восторг и желание ехать и ехать. Поэтому и за написание текста я сел не сразу, чтобы немного сбросить пар и взглянуть на него более критично, если получится, конечно. Все же пересесть на машину на два класса выше, да еще и в очень не детской комплектации — поневоле будешь всем восторгаться. Ниже мой опыт обладания этим замечательным автомобилем, поехали.”

Від (в)контактів до “діаспори” шлях лежить через через twitter-xss

Олександр Мельник у своєму блозі піднімає питання онлайн-приватності, водночас розповідаючи про соціальні мережі та новий проект Diaspora.

“Ми надто довірились централізованим сервісам в питаннях контролю за безпекою та контентом. Кожен раз, ставлячи “я згоден” чи тиснучи “ОК” під правилами користування сервісом чи умовами безпеки того чи іншого сайту чи сомережі, ми тим самим відкриваємо доступ стороннім людям та технологіям до певної частини своїх даних та інструментів, якими оперуємо.

Це не означає, що треба стати параноїком, видалити всі акаунти, вимкнути Інтернет і викинути ноутбук у вікно. Це лише означає, що користувачам потрібні рішення та платформи, які – на кшталт Diaspora – стануть проектом, який самі користувачі будуть в змозі контролювати і адаптовувати під свої потреби.”

Делаем свои Hotkey в Windows 7

Конечно, в Windows 7 есть некий набор комбинаций клавиш, используя которые можно выполнять различные действия, однако перечень таких комбинаций очень мала, и используя их очень тяжело отказаться от мышки. Однако есть решение, используя утилиту AutoHotKey вы сможете назначить сочетание  клавиш почти на любое действие: запустить плеер, изменить размер окна, открыть определенный сайт и т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*