Покупон зекономив 1,3 мільйони гривень для українців

Покупон зекономив 1,3 мільйони гривень для українцівМинуло 5 місяців з часу, коли було запущено український сервіс Pokupon.com.ua. За цей період українці змогли зекономити 1 327 187 гривень завдяки акціям, які проводив Покупон.

Варто спочатку розповісти про те, чим саме приваблює користувачів такий сервіс, як Покупон. Сайт працює за досить популярною на Заході бізнес-моделлю: компанії мають можливість продати одразу великий набір своїх послуг, але при цьому запропонувавши велику знижку. Наприклад, за умови, що на акцію погодяться не менше 50 людей, компанія надає всім знижку у 50%. Звісно, жорстких правил гри в таких сервісах не існує – знижки можуть сягати іноді і 80-90%. Вигода очевидна для обох сторін: сервіси залучають одразу велику кількість людей, а компанії отримують можливість швидко заробити на продажі своїх послуг.

Ринок сервісів групових знижок розвивається дуже потужно, і є одним зі знакових трендів цього року. Лише на початку року в Україні не було жодного такого проекту, а зараз їх вже кілька, і вони активно конкурують один з одним за увагу людей. Покупон є українською компанією, хоч і діє за моделлю західних сервісів групових знижок.

В цьому плані проект став першовідкривачем українського ринку: адже довелося провести чимало роботи з потенційними клієнтами, розповісти про переваги такого сервісу, а користувачів – запевнити про високий рівень надійності, зважаючи на те, що українська публіка не надто охоче ставиться до різноманітних акцій в інтернеті.

В честь завершення такого успішного періоду Покупон вирішив зробити своїм користувачам подарунок, надавши кожному безплатний купон, який можна витратити на різноманітні послуги – мовні курси, розважальні шоу або сертифікати на послуги, що пропонують партнери Покупону. Попереду – зимова пора, тож варто очікувати на передсвяткову лавину вигідних пропозицій для жителів України, в містах яких працює Покупон. А які ваші враження від такого роду сервісів?

Запис розміщено на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*