Webreader #14

Webreader #14

Цукерберг став багатшим за Джобса і Мердока

Засновник Facebook, Марк Цукерберг увійшов до списку чотирьохсот найбагатших людей США за версією журналу Forbes. Цукерберг зі статком у $6,9 млрд посів 35 місце в рейтингу, і випередив таких відомих людей, як голова Apple Стів Джобс та голова News Corp Руперт Мердок. За минулий рік статки Цукерберга зросли на 4,9 млрд. завдяки потрійному росту оцінки Facebook. В 2009 році вартість соціальної мережі оцінювалась близько 7 млрд, а зараз – у 23 млрд.

Інтернет-магазини не зможуть платити єдиний податок

Інтернет-торгівлю було включено до переліку видів діяльності, яким заборонено платити так званий єдиниий податок. Разом з кількома іншими видами е-комерція повинна перейти на загальну систему оподаткування. З переліку видів діяльності, яким заборонено функціонувати за єдиним податком, виключили ІТ-аутсорсинг та надання будь-яких послуг з інформатизації за кордоном. А єдиний податок для ІТ-сфери в новому проекті Податкового кодексу встановили на рівні 1000 грн.

Яндекс запустив музичний сервіс

Компанія Яндекс запустила сервіс Яндекс.Музыка, який дозволяє користувачам безплатно та легально слухати музику онлайн. Яндекс уклав партнерські угоди з десятком компаній, які володіють авторськими правами на музику з каталогу, і готовий укласти такі угоди й з іншими лейблами. Тому вся музика, яка доступна для прослуховування на Яндексі – ліцензійна та безкоштовна.

Хакери атакували Twitter підробними посиланнями

Невідомі хакери атакували веб-інтерфейс Twitter, скориставшись вразливістю у безпеці сайту. Сервісом поширювались підробні посилання, які могли бути автоматично відправлені користувачем без його відома. Атака використовувала XSS-вразливість сервісу: при наведенні мишкою на фейкове посилання, екаунт користувача автоматично поширював атаку від його імені, постив повідомлення з кольорами райдуги, ретвітив інших користувачів, а також відкривав інші сайти (в т.ч. порно) у нових вкладках.

Cisco має найбільше коштів на банківських рахунках

CNN опублікувала рейтинг компаній з найбільшими грошовими активами на банківських рахунках. До п”ятірки лідерів увійшли Cisco, Microsoft, Google, Apple, та Oracle. Cisco має найбільше коштів у банку серед ІТ-компаній – вона накопичила майже $40 млрд, тоді як Google відстає на 10 мільярдів і посідає третє місце. Microsoft розмістилася поміж ними, володіючи сумою у $36,8 млрд.

Новий конфлікт в уанеті: Auto.ria.ua бореться з Autoria.ua

Один з найбільших автомобільних порталів уанету – Auto.ria.ua – заявив, що дехто намагається заробити на їх популярності, створивши сайт-підробку, яка імітує назву порталу. Клонований сайт знаходиться за адресою autoria.ua та використовує пошукову оптимізацію за ключовими словами “авториа” та “autoria”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*