Блоготиждень №66

number 66

Сьогоднішній випуск Блоготижня – перший у новому форматі за час його існування. Як я і обіцяв, половина матеріалів сформована на основі заявок, надісланих від вас, читачів. Таким чином потрапити у Блоготиждень і розказати про себе світу стає ще легше.

Де знайти безкоштовний хостинг для шкільного сайту

Блогер Андрій пише про актуальне для України питання – сайти шкіл. Зазвичай ними займаються або вчителі інформатики, або просунуті школярі, які не проти зробити щось на благо навчального закладу.

“На сьогоднішній день далеко не у кожної школи є свій сайт, але все іде до цього. Шкільні сайти у більшості випадків створюються внутрішніми зусиллями – вчитель інформатики, учні на уроках інформатики або доручають якомусь конкретному учню.”

Какой анкор-лист наиболее оптимален

Блог студії Aweb ділиться секретами “правильного” SEO-просування. Читачі можуть дізнатися, як створювати релевантні посилання, де їх розміщувати, а в цій статті – як правильно складати список ключових слів для вашої сторінки.

“Текст ссылки должен начинаться с заглавной буквы. После текста ссылки нужно ставить точку. Это важно, такая ссылка выглядит естественно. Многие веб-мастера, которые размещают ссылки на своих СДЛ (сайтах для людей), стараются размещать ссылки не в подвале, а в меню. Таким образом, мы можем получить дополнительный трафик, а веб-мастера страхуются от подозрений в продажности ссылок и получения бана от поисковых систем.”

Покращення Google Apps

Олег Боженко розповідає про те, яка різниця при реєстрації екаунтів різними шляхами – в Gmail, Google Accounts, та Google Apps. Як виявилось, між цими трьома способами є певні відмінності.

“Що думали розробники в Google? Звичайні люди будуть використовувати Gmail Account, корпоративні клієнти перенесуть свої домени на Google Apps Account а якщо люди не захочуть міняти свій поштовий сервер і їм потрібен, для прикладу, лише Reader чи AdSense то вони зареєструюсь Google Acoount на свою поштову адресу.

Що виявилось насправді? Звичайні люди хочуть мати скриньки на власних доменах (як в Google Apps Account) але мати доступ до усіх сервісів Google, корпоративним клієнтам все частіше потрібні сервіси, що не входять до їх стандартного набору (Reader, Buzz, Picasa).”

GPS координаты. История наносит ответный удар

“Как вы думаете, с каких времен люди начали пользоваться навигаторами?

Нет, о том, что спутники системы глобальной навигации были запущены и активированы с 1989 по 1994 годы – известно многим (подробности здесь). За несколько следующих лет GPS стал важным элементом всего что ездит, плавает и летает, а сейчас стремительно сталкивает в историю радары и комфортно устраивается в мобильных телефонах – это тоже заметно. Но люди не дожидались 94-го года, чтобы начать активно двигаться и передвигать! И всегда хотели знать свои точные координаты.”

Для чого манімейкеру приватний блог?

“Кожен манімейкер намагається створити собі джерело пасивного прибутку і цим джерелом легко стають реферали, які не покладаючи рук трудяться не тільки на своє благо, а й на гаманець того, хто їм “показав де лежать гроші”. На % заробітків рефералів можна спокійно існувати, не задумуючись про те, чи зробив ти сьогодні свою роботу.

Хто такий реферал? Це людина, що перейшла по вашому реферальному посиланню і зареєструвалась у якійсь партнерській програмі, чи сайті. Зазвичай можна отримати до 30% від зароблених рефералом грошей.”

Економимо на роумінгу. Кейс 1

“Щодня співвітчизники перетинають кордони України, фактично у кожного при цьому у кишені знаходиться стільниковий телефон, проте далеко не усі знають роумінгових тарифів. Як результат, у мережі з’являються повідомлення типу “витратив усі кошти/заліз у борги у роумінгу”.

Це перша частина із циклу статей на моєму блозі, які розповідатимуть, як можна зекономити на роумігну. Усі статті (якщо не буде сказано інше) грунтуватимуться на моїх реальних поїздках, як це модно зараз називати “кейсах”.”

Втрати.com

Один з нових авторів проекту Молоді вирішив скласти список усього, що ми втратили з появою інтернету.

“Багато хто з читачів інтернет-журналу просто не уявляє собі життя без Інтернету. Так, він приніс нам багато чого нового, зробив зручнішим спілкування з близькими людьми, в прямому розумінні слова відкрив нам цілий світ. Але прихід Інтернету не завжди означав придбання чогось нового, з ним пов’язані і втрати.”

Оплата, как способ потери покупателя (Часть I)

“На днях решил пройтись по украинским интернет-магазинам в поисках идеального… Разочаровался… Причем очень сильно. Сразу стало понятно, почему все говорят, что этот вид бизнеса находится на стадии «зародыша» в Украине.

Не буду делать долгих вступлений и сразу перейдем к делу. Представим себе, что покупатель прошел свой тяжелый путь — от «поиска меню» к выбору способа оплаты. И здесь начинаются сложности (наверное, правильнее будет сказать «продолжаются»).”

Ну і наостанок корисне посилання: Ibooki проводить акцію для блогерів по спасінню лісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*