Журнал “Интернет-бизнес” – мій відгук на перший випуск

Интернет-бизнесНаприкінці серпня в українському інтернеті з”явилася несподівана звістка про те, що восени почне випускатися спеціалізований журнал під назвою Интернет-бизнес. Досить несподіваним було те, що повноцінний паперовий журнал виходить тоді, коли багато інших видань або сидять на “голодному пайку” або просто закриваються. Сміливості творцям нового журналу не позичати, тому побажаємо їм успіху.

Завдяки видавцю Інтернет-бізнеса, Олексію Созінову, я зміг отримати безкоштовний PDF-примірник пілотного випуску для ознайомлення.

Контент

Хоча на перший погляд може здатися, що журнал – виключно для новачків, все ж кілька більш прикладних статей розвіюють цей сумнів. Тому я погоджусь з Олександром Мельником – Интернет-бизнес буде цікавий і тим, хто вже кілька років “в темі”. Правда, саме цей момент і буде наступною задачою для редакції видання – треба вміло збалансувати матеріали, щоб вони були цікаві не лише новачкам, які не розуміють, що таке Webmoney або Google Adsense, а й професіоналам – все-таки назва говорить сама за себе :)

Також склалося враження, що перший випуск – це скоріше підбірка окремих статей, ніж щось єдине. Тут і викладення “азів” інтернету для новачків, і опис складних систем, і навіть success-story. Хотілось би, щоб журнал був більш монолітним, але водночас і гнучким – як я вже писав вище, це залежить від того, на яку аудиторію орієнтуватись в першу чергу – новачків чи досвідчених людей.

Буде добре, якщо текст статей буде більш живим, – матеріали, розказані людською мовою, запам”ятовуються набагато краще, ніж текст-інструкція.

Дизайн

Дизайн не викликав особливо великого негативу, хоча, звісно, деякі моменти варто допрацювати. Великі тексти можна розбавити цікавими цитатами, інфографіками або статистикою, бо читання трьох колонок підряд одного тексту трохи втомлює. Думаю, варто більшу увагу приділяти скріншотам та конкретним прикладам, ніж концентрації візуальної уваги на авторах.

Ось як виглядає мій хіт-парад статей:

Статті, які сподобались:

  • “Облачный маркетинг” Сергей Дорохов

Статті, які не сподобались:

  • “Развитие онлайн-бизнеса в Украине” Дмитро Шоломко
  • “Платежи в интернет для всех? Начните” Олександр Витязь

Придбати Інтернет-бізнес можна на сайті видання, а не за горами і другий випуск журналу. Сподіваємось, він буде чудовим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*