Додаткові сервіси на AdBlogger

adblogger-servicesМісяць тому на цьому сайті було презентовано каталог цін на рекламу в українських блогах – AdBlogger. Кожен бажаючий може додати туди свій блог безкоштовно і має право на поновлення цін кожні три місяці. З аналогічною частотою відбувається оновлення пошукових показників – рівень PageRank, ТИЦ, та інше. Таким чином прайс-лист зберігає свою актуальність – блоги з переліку “живі”, а рекламодавці – впевнені в надійності розміщення реклами.

З моменту створення каталогу в нього додалися близько 40 українських і навіть кілька російських блогів. Візуальна складова звісно залишає бажати кращого. Тому я вирішив запропонувати всім кілька додаткових послуг за окрему плату.

Для блогерів

Коли блогів у каталозі стає багато, ваш сайт може загубитися серед численної кількості інших сайтів у списку. Якщо ви хочете, аби рекламодавці не оминули вас увагою, то варто зробити так, щоб сайт виділявся на фоні інших. Автори блогів, які вже знаходяться в каталозі AdBlogger, можуть замовити виділення їхньої позиції за допомогою кольору.

Вартість: $5 на місяць, $25 на півроку

Для SEO-спеціалістів та рекламодавців

Рекламодавці, які працюють з каталогом, зазнають певних незручностей, коли треба, наприклад, порівняти ціни на рекламу у кількох вибраних блогах. Щоб уникнути цього, ви можете замовити розширений перегляд каталогу AdBlogger – в якому зможете сортувати кожен з рядків, а також відбирати блоги за певними параметрами (наприклад, показувати блоги лише з ТИЦ 50).

Вартість: $7 на місяць, $37 на півроку

Як замовити?

Замовити додаткові послуги AdBlogger можна, звернувшись із заявкою на адресу hellveen@gmail.com. В листі вкажіть, яку послугу ви хочете замовити і на який термін.

Решта правил залишились незмінними – додавати свої блоги в каталог цін на рекламу може кожен, не сплачуючи при цьому нічого. Наступне оновлення показників відбудеться в останній тиждень листопада – перший тиждень грудня. До того часу автори блогів можуть надсилати заявки щодо зміни цін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*