Webreader #13

Вконтакте відкриє офіс у Києві

Соціальна мережа Вконтакте має намір відкрити своє представництво в Україні. Про це на власній сторінці написав засновник та керівник проекту, Павло Дуров. За словами Дурова, офіційне представнцтво компанії буде відкрито у Києві. Який саме це буде офіс – маркетинговий чи розробницький – поки що не повідомляється.

Microsoft Office 2010 з’явився в українських магазинах

З 9 вересня 2010 року пакет офісних програм Microsoft Office 2010 з”явився у вільному продажі в українських магазинах та торгівельних мережах. Ціна на новинку – від 800 грн за “домашню” версію і до 1700 грн за бізнес-версію.

New York Times відмовиться від друкованої версії

Смерть друкованих медіа, про яку я нещодавно писав, стала ще ближчою: Голова ради директорів американського видання New York Times, Артур Сульцбергер, оголосив про те, що найближчим часом газета може припинити виходити на паперовому носії. З 2008 по 2009 рік доходи від продажі реклами в газеті впали на 27%, і ця тенденція, схоже, не має наміру зупинятись.

Google презентував миттєвий пошук

Минулого тижня Google презентував нове революційне впровадження у свій пошуковий сервіс. Суть Google Instant полягає в тому, що результати пошуку починають з”являтися по мірі того, як ви вводите ключові слова. Тобто тепер не треба чекати, поки ви наберете текст у рядку і натиснете на кнопку. Результати, що вас цікавлять, будуть миттєво показані у вікні.

За словами розробників Google, це дозволить користувачам зекономити в середньому 360 годин на рік при здійсненні пошуку. Середньостатичний відвідувач Google витрачає 9 секунд на введення тексту, 800 мілісекунд на очікування його обробки, 300 мілісекунд на отримання результатів пошуку та 15 секунд на їх перегляд. Щотижня Google виконує більше мільярда пошукових запитів у всьому світі.

Associated Press урівняла блогерів і ЗМІ в правах

Здавалось би, “песенка блоггеров уже спета”, але, виявляється, ні. Новинарне агентство Associated Press зрівняло в правах блоги та повноцінні ЗМІ. Відтепер, якщо першоджерелом інформації буде блог або щоденник, AP ставитиме на нього посилання. Раніше така практика була поширена лише у відношенні офіційних ЗМІ, теле- та радіокомпаній.

СБУ займається прослуховуванням мобільних операторів

Про це всі підозрювали давно, але лише зараз інформація сплила на поверхню. Один з працівників СБУ розповів газеті Сегодня усі деталі “прослушки”. За інформацією газети, організувати прослуховування будь-якої людини в Україні не є складно: досить зробити її фігурантом оперативно-розшукової справи, а також отримати санкцію суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*