BridgeCamp 2010 – баркемп для некомерційних організацій

В цьому пості – анонс ще одного цікавого заходу, який відбудеться цієї осені в нашій країні. 16 жовтня 2010 року у Києві пройде BridgeCamp 2010 – спеціалізований баркемп, присвячений завданням та проблемам некомерційних організацій.

“Люди, які займаються чимось незрозумілим для більшості, ведуть співробітництво, а не конкурують, і при цьому не отримують за це нічого” – так коротко охарактеризовують людей, які присвятили все своє життя або його частину участі в некомерційних організаціях. 16 жовтня вони зберуться в Києві, щоб разом обговорити свої гарячі питання, познайомитись та поспілкуватись на цікаві теми.

Участь в BridgeCamp візьмуть представники благодійних, молодіжних, некомерційних та громадських організацій. Баркемп відкриває свої двері і для всіх інших, кому небайдужі соціальні проекти – журналісти, студенти, блогери, меценати, тощо.

Зареєструватися на BridgeCamp можна безкоштовно до 1 жовтня. Як в усіх заходах подібного типу, кожен учасник баркемпу водночас є і його співорганізатором – хтось може допомогти в підготовці конференції, а хтось просто напише про подію в своєму блозі. Ви також можете стати одним з доповідачів, якщо маєте про що розказати та про що подискутувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*