Optimization 2010 – конференція для інтернет-спеціалістів

5-16 жовтня 2010 року у Харкові пройде друга Всеукраїнська конференція «Пошукова оптимізація і розкрутка сайтів в інтернеті», організатором якої є компанія Promodo.

Минулого року захід зібрав понад 200 учасників з усієї країни, які виступали в ролі доповідачів або слухачів. Цього року головними темами для обговорення стануть розвиток ринку інтернет-реклами в Україні, ефективність різноманітних видів трафіку, просування сайтів у пошукових системах, соціальних медіа, та багато іншого.

Серед доповідачів будуть представники таких відомих компаній, як Яндекс, Google, магазину Rozetka.ua, агенцій Uamaster, Netpeak, UsabilityLab, та інші. Окрім стандартних доповідей учасники конференції зможуть взяти участь у тематичних майстер-класах, які допоможуть суттєво покращити ваші навики, розширити кругозір та професійні можливості роботи в інтернеті.
Для кожного наступного учасника від однієї компанії передбачено систему знижок при оплаті вашої реєстрації на Optimization.com.ua 2010.

Більш детальні умови проведення цієї конференції – розклад, адреси, тощо – ви зможете знайти ось на цій сторінці http://www.optimization.com.ua/conference/2010/info/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*