Найкраще за літо 2010

літо

Червень
Україні не потрібні інновації

Немає інновацій – немає майбутнього. Ми з вами можемо зайти у темне Середньовіччя у часи, коли в країні не залишиться майже нікого з тих, хто міг би розвивати та ефективно використовувати ІТ-галузь. Влада України робить все для того, аби унеможливити процес інформатизації та швидкого прогресу країни в цьому плані. Для цього досить почитати кілька пунтків проекту нового Податкового кодексу, який був прийнятий у першому читанні 17 червня.

Липень

Інтерв’ю з організаторами Lvivtwevent

29 серпня у Львові пройде ювілейна, п’ята зустріч користувачів Твітера. Бренд Lvivtwevent став упізнаваним не лише за публікаціями в блогах та твітері, а й завдяки тому, що ці зустрічі щоразу збирали все більшу кількість людей, які збиралися, щою просто розважитись і поспілкуватись. Однак тривалий час за лаштунками могли залишатися люди, без яких цих подій не було б ніколи – це організатори Lvivtwevent.

Кілька слів про Dofollow-блоги

Чи знайомі ви з терміном Dofollow-блог? Чи знаєте ви, що це означає? Якщо ні, то ця стаття саме для вас. Ви мабуть знайомі з тегом nofollow, який забороняє пошуковикам переходити по лінку. На багатьох блогах до будь-яких лінків в коментарях додається цей тег. А от на Dofollow-блогах – ні.

Що робити, коли СБУ проситься у френди

Сподіваюся, всі чули вчорашню історію про СБУ і блогера? Коротко: автор блогу на Livejournal написав у себе кілька дуже поганих слів на адресу влади, і СБУ запросила його до себе на бесіду. Результатом зустрічі стало підписання блогером цидулки, в якій він зобов”язується не писати більше подібних речей. Слава Богу, все закінчилось цілком нормально для обох сторін – і блогер живий, і СБУ не втратила обличчя. Але скандал вийшов гучний – люди почали говорити про репресії зі сторони влади і наступ СБУ на вільний інтернет. Але якщо копнути трохи глибше, то, як і завжди в таких ситуаціях, з”ясовується, що насправді не все є таким однозначним, як може здатися з першого погляду.

Серпень

AdBlogger – каталог цін на рекламу у блогах

Сьогодні я нарешті можу показати вам обіцяний міні-проект для блогерів. Він отримав назву AdBlogger і являє собою, по суті, рекламний каталог, в який будь-хто може додати свій блог. Каталог є відкритим, безплатним і без вимог до учасників – ось що робить його привабливим і для блогерів, і для рекламодавців. Для останніх він взагалі стане джерелом цінної інформації – тепер не треба буде ходити по десяткам сайтів, щоб знайти інформацію про можливість публікації постових чи розміщення банерів. Всі адреси та пропозиції будуть зібрані в одному місці.

Смерть друкованих медіа вже не за горами? [Опитування]

Останній рік розмови про платний контент, занепад друкованої преси та прогрес інтернету стали лунати все частіше. Спочатку ця тема була (і є) досить актуальною для США та Заходу. А тепер обговорювати тему друкованих медіа стали і в Україні та Росії. Очевидно, що після сумних фінансових подій дворічної давності, проблеми почалися і в наших паперових ЗМІ.

Робота на Блогорідері

Сервіс Робота дозволяє усім бажаючим розміщувати власні вакансії та резюме. Job.blogoreader.org.ua відрізняється від численної кількості подібних порталів тим, що він спеціалізується лише на ІТ-сфері, а до самих оголошень не ставляться високі вимоги. Тобто тут можна буде знайти людину, яка намалює вам простенький банер, або ж розповісти про те, що ви є копірайтером і шукаєте замовлень. Цього ви не зможете зробити на великих порталах з пошуку роботи.

10 WordPress-плагінів для створення мобільної версії сайту

Ринок мобільних пристроїв росте вражаючими темпами, і вже зараз більше 5 мільярдів людей на планеті мають мобільний телефон. На більшій частині з них в тому або іншому вигляді присутній інтернет, хоч переглядати сайти, не оптимізовані для мобільних телефонів, інколи буває нестерпно, люди продовжують це робити. А розробники йдуть назустріч людям, і створюють спеціальні версії сайтів, оптимізовані під менші екрани і менше споживання трафіку. Якщо у вас є сайт на WordPress, і ви б теж хотіли отримати мобільну версію сайту, сьогодні я розповім, як це можна зробити за допомогою плагінів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*