10 WordPress-плагінів для створення мобільної версії сайту

10 WordPress-плагінів для створення мобільної версії сайту

Ринок мобільних пристроїв росте вражаючими темпами, і вже зараз більше 5 мільярдів людей на планеті мають мобільний телефон. На більшій частині з них в тому або іншому вигляді присутній інтернет, хоч переглядати сайти, не оптимізовані для мобільних телефонів, інколи буває нестерпно, люди продовжують це робити. А розробники йдуть назустріч людям, і створюють спеціальні версії сайтів, оптимізовані під менші екрани і менше споживання трафіку. Якщо у вас є сайт на WordPress, і ви б теж хотіли отримати мобільну версію сайту, сьогодні я розповім, як це можна зробити за допомогою плагінів.

1. WordPress Mobile Edition. Цей плагін має зрозумілий та простий інтерфейс, який дозволить користувачам без проблем користуватися вашим сайтом з мобільного телефону, навіть з невеликим екраном. Плагін автоматично визначає мобільні телефони і перенаправляє їх на спеціальну версію вашого сайту.

2. WordPress Mobile Pack. Плагін, що містить потужний набір інструментів для детальної роботи з мобільною версією сайту. Worpress Mobile Pack може зробити не лише оптимізований дизайн для телефонів, а й спеціальну версію адмінпанелі, щоб власник сайту міг постити на блог з телефону. Включає в себе 4 кольорові теми – чорну, зелену, блакитну і червону. За бажанням на сайті буде розміщено лінк, який вестиме відвідувачів на мобільну версію. Має також можливість масштабування картинок та показ реклами AdSense на телефонах.

3. MobilePress. Підтримує специфічні налаштування для різних браузерів – iPhone, Opera Mini, та інші. Дозволяє розробникам створювати власні мобільні теми оформлення для сайтів на WordPress.

4. WPTouch. Спеціалізований плагін, який створює оптимальну версію вашого сайту для перегляду на смартфонах iPhone, Android, BlackBerry. Pro-версію плагіну з розширеними налаштуваннями можна придбати на сайті розробника.

5. MobileAdmin. Плагін розроблено спеціально для полегшення управління сайтом з телефону – присутня підтримка написання постів, використання тегів, модерація коментарів. Візьміть до уваги, що плагін орієнтовано в першу чергу для власників touch-пристроїв, і його було випущено кілька років тому.

6. Mofuse. Автоматично редиректить відвідувачів з телефонів на мобільну версію сайту, а також містить окремий сервіс для створення вашого власного мобільного дизайну – вже за гроші. Mofuse використовують такі відомі блоги, як Mashable та ReadWriteWeb.

7. Wetomo. Містить стандартний набір функцій: автоматично визначає мобільних юзерів і показує їм “правильну” версію вашого сайту.

8. WordPress for iOS. Це не зовсім плагін, а офіційний застосунок від WordPress для iPhone та iPad, тому вам не доведеться сумніватися у його якості. Дозволяє зручно створювати нові записи, керувати існуючими, а також адмініструвати ваш сайт, якщо ви є власником одного з вищевказаних пристроїв. До речі, є аналогічні застосунки для BlackBerry та Android OS.

9. Mobify. Безплатний сервіс, який дозволяє зробити мобільну версію сайту – не лише для WordPress, а й для Drupal, та інших платформ. Містить широкий набір можливостей, які можна отримати як безкоштовно, так і за окрему плату.

10. Wapple Architect. Плагін з широкими можливостями для побудови мобільної версії вашого сайту. Масштабує зображення, розміщує рекламу Admob i Adsense, зберігає статистику мобільних переглядів.

А ви використовуєте на своєму сайті мобільну версію дизайну?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*